Повноцінний стаж єдинника першої групи тепер залежатиме від сплати ЄСВ у повному обсязі.

Юридичний та фінансовий консалтинг > Новини > Повноцінний стаж єдинника першої групи тепер залежатиме від сплати ЄСВ у повному обсязі.
Прометей Консалтинг

Повноцінний стаж єдинника.

Єдинників 1 групи з початку 2017 року зобов’язали сплачувати ЄСВ у певній кількості.

Сума повинна бути не менше 0,5 мінімального внеску за страхування.
Належна фаза ведення діяльності підприємницького характеру в період, коли стабільно сплачувалися загальнообов’язкові державні пенсійні внески, зараховується відповідно до сплаченого повною мірою єдиного соціального внеску.
Особам, які мають свою справу і отримують прибуток, пропонується в поточному році сплачувати плату за страхування в розмірі сімсот чотири грн / місяць (тобто це 22% від 3200 грн)
З цього випливає, що для підприємців-фізосіб, які вибрали спеціальний податковий режим, який був введений, щоб знизити податкове навантаження і простимулювати малий бізнес в Україні, і були зараховані до першої групи платників ЄП, для них стала обов’язковою щомісячна сплата єдиного соціального внеску в розмірі 352 грн, не менше.
У фонді, призначеному для виплати пенсій, підкреслили, що для того, щоб періоди здійснення діяльності підприємницького характеру були зараховані до страхового стажу, як цілісний місяць, потрібно здійснити сплату за місяць ЄСВ і сума не повинна бути меншою 704 грн.
Якщо ж людина вирішить сплатити ЄСВ у грошовій кількості 352 грн за місяць, то, відповідно, страховий стаж їй нарахують в обсязі 0,5 місяця, а це може позначитися на визначенні її права на отримання пенсії за віком та кінцеву суму.

Консультація

Замовити послугу