Зміна та підбір КВЕД юридичної особи

Юридичний та фінансовий консалтинг > Реєстрація змін > Зміна КВЕД для юридичної особи

Зміна та підбір КВЕД для юридичної особи

При реєстрації або перереєстрації юридичної особи необхідно не тільки зібрати потрібний пакет документів, пройти процедуру у державного реєстратора і подати дані в податкову інспекцію. Одним з головних кроків у цьому процесі виступає зміна КВЕД для вже існуючого суб’єкта господарювання або ж підбір нових КВЕД для новоспеченого юр. особа.

Що ж таке КВЕД, і кому його необхідно вказувати?

Перш за все, КВЕД – це абревіатура для одного з основних інструментів державної статистики, класифікатора видів економічної діяльності. У ньому містяться всі основні категорії господарської діяльності, під які можна підвести форму роботи кожної компанії або ФОП в Україні.

Використовується Класифікатор для ведення статистики за галузевим розподілом суб’єктів господарювання. При цьому, свій КВЕД зобов’язані мати як фізичні особи-підприємці, так і юридичні особи або окремі підрозділи в межах однієї юридичної особи.

Зміна КВЕД для юридичної особи
Вартість розраховується індивідуально
Наші переваги
Радник

Консультуємо з питань будь-якого рівня складності.

Захист

Представництво ваших інтересів в судах будь-яких інстанцій.

Час

Ми все завжди виконуємо у встановлені терміни.

Спільник

Ми надійний союзник для вашого бізнесу.

Коли потрібна зміна видів діяльності або підбір КВЕД?

 • При створенні нової юридичної особи.
 • За необхідності розпочати новий вид діяльності в межах вже існуючого суб’єкта господарювання.
 • При продажу підприємства або статутної частки в ньому з подальшою зміною виду діяльності.
 • При купівлі готового підприємства, КВЕД якого не відповідає вашій діяльності.
 • При необхідності переходу на іншу систему оподаткування, якщо поточний КВЕД не дозволяє такого переходу.

Є й інші причини, через які вам може знадобитися допомога у зміні КВЕД, і для кожної з них ми запропонуємо вам швидке готове рішення.

Наша компанія надає повний спектр юридичних послуг компаніям і підприємцям в Україні. Ми зібрали команду висококваліфікованих фахівців у сфері юриспруденції, і кожен наш співробітник Компетентний в будь-якому питанні, яке виникне у вас. Нерідко неправильний вибір КВЕД призводить до неможливості займатися тією економічною діяльністю, яка вам цікава. І в цьому випадку ми допоможемо вам поміняти КВЕД. Якщо ж ви тільки починаєте свою діяльність на ринку України, ми підкажемо вам оптимальну кількість КВЕД і їх точні коди для реєстрації вашого підприємства.

Скільки коштують наші послуги?

Ми не встановлюємо фіксовану вартість своїх послуг, адже не буває двох однакових компаній, і кожна ситуація має свої особливості. Ми формуємо чесну вартість своєї роботи на підставі вашого завдання, особливостей вашого бізнесу, індивідуальних побажань до термінів і спектру послуг. Але ви можете бути впевнені в тому, що вся наша робота буде виконана на 100%, а результативність буде максимально високою. Ми надамо вам повний розрахунок вартості при попередньому консультуванні, причому кожен пункт нашого кошторису буде точно розписаний і обгрунтований.

Чому варто замовити послугу з вибору та зміни КВЕД саме у нас?

 • Самостійна реєстрація КВЕД-завдання не найпростіше. У класифікаторі міститься безліч пунктів і підпунктів, що характеризують певний тип діяльності, але точно розібратися в формулюваннях офіційних структур під силу не кожному підприємцю.
 • Допомога професійних юристів-це гарантія того, що підбір виду економічної діяльності буде здійснений правильно і буде повністю відповідати вашим завданням.
 • З точки зору витрат часу звернення до нас також вигідно, адже час, який займає зміна КВЕД складає всього кілька днів, причому з Вашого боку не буде потрібно ніяких дій, ми виступимо від вашого імені при зверненні до державного реєстратора і в ДПІ.

Як відбувається процедура зміни або підбору КВЕД?

Перш за все, ми проводимо первинну консультацію з нашими клієнтами, ретельно розбираємо кожен випадок, підбираємо кращий алгоритм дій в ситуації, що склалася.

Потім ми складаємо перелік необхідних документів для зміни видів діяльності, готуємо їх разом з клієнтом, перевіряємо правильність і точність складання. І потім ми здійснюємо безпосередню процедуру зміни КВЕД або їх реєстрації у державних реєстраторів і в податковій інспекції, оплачуємо комісійні збори за надання послуги, фіксуємо зміни в органах статистики. Готовий результат у вигляді виписки з ЄДР Ви отримуєте на руки.

Ким проводиться зміна КВЕД для юридичних осіб?

Процедура зміни видів економічної діяльності проводиться або безпосередньою юридичною особою за допомогою онлайн-сервісів (наприклад, через сервіс «Дія», Онлайн-будинок юстиції або інші вебсайти, або уповноваженими державними реєстраторами). Другий варіант кращий, якщо ви хочете бути впевнені в тому, що всі зміни внесені коректно. До того ж, для фіксації змін в онлайн сервісах вам необхідно мати валідний електронний цифровий підпис, а цей інструмент є далеко не у всіх підприємців.

Які документи необхідні для зміни або підбору КВЕД юридичної особи? (у тексті нижче також інструкція і для ФОП)

В цілому, перелік документів досить простий. Якщо вам необхідна зміна КВЕД для ФОП, достатньо надати:

 • Довідка статистики з ЄДР; (щоб внесли зміни по ФОП досить тільки подати форму 11, якщо подає інша людина то + нотаріальна довіреність оригінал або фотокопія нотаріальна)
 • Заповнити та подати форму № 11(у разі подання форми довіреною особою необхідний оригінал нотаріального доручення або завірена фотокопія);
  на внесення змін до КВЕД (коригування старих і додавання нових).

У разі, коли Вам потрібно здійснити зміну виду діяльності ТОВ, до цього переліку доведеться надати ще й установчі документи з внесеними змінами до Статуту.

Зміна КВЕД для юридичної особи
Вартість розраховується індивідуально

Які види КВЕД існують для юридичних осіб?

Всі позиції в Національному класифікаторі представлені у вигляді коду. Спочатку вам належить вибрати чотиризначний код для основного напрямку діяльності, будь то Виробництво, сфера обслуговування, мистецтво, домашнє господарство, аграрний комплекс, оборонний сектор або IT. Потім в кожній з груп є окремі підвиди для уточнення безпосередньо вашої діяльності. Наприклад, в секторі операцій з нерухомим майном ви можете вибрати між безпосередньою діяльністю з купівлі/продажу нерухомості, надання послуг оренди або послуг на платній основі за операціями з нерухомістю. Саме ця специфікація зазвичай становить труднощі для самостійного вибору.

Особливості підбору КВЕД

Вибір виду економічної діяльності має свої нюанси. Перш за все, це:

 • Кількість обраних КВЕД: можна, звичайно, вибрати необмежену кількість позицій класифікатора. Раніше такий підхід використовували багато підприємців. Але краще вибрати якомога більш вдалу комбінацію. Не забувайте і про те, що тільки 1 КВЕД відображається у вашій виписці ЄДР. Для того, щоб побачити інші можна запросити повний витяг У держреєстратора, подивитися в реєстрі або в статистиці.
 • Не всі коди КВЕД можна проставляти в єдиному податку. Точно так же, як не всі варіанти кодів дозволяють отримати ту чи іншу ліцензію або дозвіл, наприклад, на торгівлю алкоголем або виробництво продуктів харчування.
 • Правильний підбір КВЕД запорука того, що в подальшому вам не буде потрібна допомога юристів для легалізації нового напрямку своєї діяльності.

Етапи процедури з вибору КВЕД та їх реєстрації

Якщо розглянути детально процес зміни КВЕДів, то він складається з наступних етапів:

 • Збір інформації про майбутні види діяльності підприємства;
 • Вибір схеми оподаткування;
 • Підбір КВЕД, які будуть відповідати як виду діяльності, так і обраній схемі оподаткування;
 • Складання документів для надання державному реєстратору або в онлайн-реєстратори;
 • Безпосередньо процедура подання заяви на зміну або реєстрацію КВЕД для вашого підприємства;
 • Оплата мит за послугу;
 • Отримання на руки підтвердження про реєстрацію нових КВЕД;
 • Подача даних в податкову відповідно до вашої системи оподаткування; (робить реєстратор в режимі онлайн);
 • Повідомлення органів статистики. (робить реєстратор в режимі онлайн).

Все це ми зробимо для вас в найкоротший термін. Ви зможете додати новий КВЕД в свій арсенал для розгортання нового напрямку в бізнесі, згорнути незатребувані види, змінити вектор розвитку компанії або зареєструвати саме ті коди, які будуть вам потрібні в подальшому.

Зв'язатися з нами

Залиште свої дані і ми зв'яжемося з вами

Консультація

Замовити послугу