Нерідко власники намагаються самостійно пройти процедуру зміни розмірів статутного фонду. Це непогане рішення, якщо у вас є:
- Необхідні юридичні знання для точного обґрунтування необхідності та принципів змін у розмірі КК.
- Час на те, щоб пройти всю процедуру і підготувати всі документи.
- Власний юридичний департамент у складі компанії, який точно і чітко складе всі документи для проведення збільшення або зменшення.
- Терпіння для того, щоб пройти всю процедуру в державних органах.
Якщо хоча б однієї складової цієї формули успіху у вас немає, краще довірити зміну розміру статутного капіталу кваліфікованим фахівцям, які представляють нашу компанію.
Чому саме ми?
Наша компанія була створена ентузіастами, які своїм покликанням обрали полегшення життя українського бізнесу. У той час, як держава створює сотні перешкод для представників підприємництва, ми прагнемо ці перешкоди подолати з мінімальними витратами для наших клієнтів. Саме тому будь-які послуги зміни розміру статутного капіталу з нашою допомогою виявляються найбільш дієвим і вигідним рішенням.
Що саме ми робимо для вас?
Наша компанія допоможе вам з процедурою збільшення статутного капіталу або ж навпаки – з його зменшенням. Ми проводимо попередню консультацію з кожним нашим клієнтом, вивчаємо особливості ситуації, що склалася і підбираємо оптимальний спосіб вирішення проблеми.
Після попереднього етапу ми пропонуємо готове рішення і сприяємо в його реалізації. Наші фахівці допомагають підготувати основний пакет документів, необхідний для подачі державному реєстратору, перевіряють його точність і повноту, а після наші уповноважені представники самі виконують весь комплекс дій по реєстрації змін.
Все це проводиться згідно з узгодженим з клієнтом переліком послуг, а значить, платити ви будете точно встановлену суму, обгрунтовану по кожному пункту.
Що таке зміна статутного капіталу, і для чого вона потрібна?
Спочатку Законом України встановлено порядок організації юридичних осіб, в якому чітко встановлено, що формування статутного капіталу має відбутися протягом 6 місяців з моменту реєстрації компанії, або ж, якщо в Статуті зафіксовано інше, протягом року (закон №2275). Водночас, для внесення змін за законодавством передбачено:
- Збільшення-протягом року з моменту прийняття рішення і фіксації в протоколі загальних зборів.
- Зменшення-негайно.
Ці нюанси варто враховувати при необхідності масштабування бізнесу.
Для формування статутного капіталу ТОВ необхідно зібрати загальний збір, винести рішення, причому проголосувати за зміни повинні як мінімум ¾ учасників зборів. Також потрібно зафіксувати прийняте рішення в ЄДР, що вимагає оформлення документально і нанесення візиту державному реєстратору.