Купівля / Продаж фермерського господарства

Юридичний та фінансовий консалтинг > Продаж підприємств > Продаж фермерського господарства

Послуга купівлі фермерського господарства в Україні

Продаж фермерського господарства. Україна-країна, в якій сама природа передбачає максимально раціональне використання угідь для виробництва фермерської продукції. І, незважаючи на загальні складнощі, які переживало Сільське господарство в останні десятиліття, купити ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО сьогодні – це вигідне вкладення грошей. Крім використання землі і вкладу в економіку країни такий хід – це ще й можливість для багатьох підприємців вийти на міжнародний ринок, в першу чергу – на ринки Європи. Крім того, до моменту, поки набуде чинності той самий закон про продаж землі в Україні, бажаючі зайнятися агробізнесом мали не так багато варіантів юридично оформити свою справу. І основною можливістю діяти в рамках закону були саме пропозиції купити ферму.

З іншого боку, продаж фермерського господарства «під ключ»  – це можливість для багатьох аграріїв змінити сферу діяльності, отримати суттєві грошові вливання в інші проекти або просто – шанс віддати своє «дітище» в хороші руки за гідну ціну.

Купити ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО
Вартість розраховується індивідуально
Наші переваги
Радник

Консультуємо з питань будь-якого рівня складності.

Захист

Представництво ваших інтересів в судах будь-яких інстанцій.

Час

Ми все завжди виконуємо у встановлені терміни.

Спільник

Ми надійний союзник для вашого бізнесу.

Якщо ви хочете обзавестися готовим фермерським господарством або продати своє СФГ, варто передбачити численні юридичні нюанси. Справа в тому, що поточне законодавство не ідеально, коли мова йде про регулювання діяльності фермерських господарств. І розібратися в його особливостях не під силу тим, хто не має юридичної освіти і відповідного досвіду саме в сфері угод з сільськогосподарськими підприємствами.

На допомогу бажаючим купити землю для сільського господарства або готове АГРАРНЕ ПІДПРИЄМСТВО прийдуть наші юристи – справжні профі своєї справи.

Ми допоможемо вам:

 • Підібрати відповідне підприємство або об’єкт покупки з постійно оновлюється бази даних, в якій є фермерські господарства з усіх регіонів країни.
 • Провести аудит обраного об’єкта покупки і виявити його сильні і слабкі сторони, щоб після укладення угоди ви могли почати роботу з землею і активами без проблем.
 • Провести переговори з продавцем, узгодити ціну і час укладення угоди, її умови та особливості.
 • Зібрати всю необхідну документацію на фермерське господарство і скласти договори купівлі-продажу.
 • Супроводжувати вас в ході підписання договорів та їх верифікації у нотаріуса.
 • Допомогти з переоформленням прав власності на куплену ферму в державних органах.

Якщо ж Ви звертаєтеся до нас із запитом «продам СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО», ми також готові надати вам повний комплекс юридичних послуг:

 • Ми займемося пошуком вашого потенційного покупця.
 • Ми проведемо аудит вашого господарства, щоб в очах покупця ваше оголошення “продам ферму” повністю відповідало істині.
 • Наші юристи підготують ваше сільгосппідприємство до продажу і зберуть весь пакет паперів.
 • Ми будемо супроводжувати вас в ході укладення угоди.

Що стосується вартості наших послуг, то вона невисока, особливо в порівнянні з ризиками зв’язатися з неблагонадійним продавцем або Покупцем, отримати у власність свідомо збиткове господарство або зовсім відчужене за борги майно. Ми допоможемо вам отримати у власність відмінний Агропромисловий об’єкт з високою прибутковістю.

Чому наші Умови найвигідніші?

 • Ми віртуозно поєднуємо професіоналізм і досвід з пошуком нових рішень. Завдяки тому, що наші юристи постійно тримають руку на пульсі прийнятих законів, ми підбираємо для своїх клієнтів кращі варіанти, як купити землю Під фермерське господарство або безпосередньо готовий агробізнес.
 • Наші послуги корисні як покупцям фермерських господарств, так і продавцям, адже ми консультуємо, тверезо оцінюємо ваші можливості, допомагаємо скласти точну і чесну ціну і переоформити всі документи швидко і недорого.
 • Наша стратегія-це відкритість і прозорість цін. Ви точно будете знати, за що платите нам гроші.(Варто написати щось інше. У 3-му пункті вже писали про ціну – перша пропозиція заходить, друге хочеться поміняти.)

Як відбувається підбір фермерського господарства з нами?

Перш за все, ми уважно вислуховуємо всі вимоги та побажання Клієнта, який приходить до нас з бажанням купити земельну ділянку під ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО. Ми розуміємо можливості і потреби кожного, тому якщо ви хочете купити занедбану ферму для організації нового підприємства, ми не станемо вам пропонувати купити готовий агробізнес в розквіті.

Після цього ми здійснюємо пошук по базах даних серед оголошень «продам ферму», підбираємо оптимальні варіанти і пропонуємо їх вам на розгляд. Ті, які влаштовують вас за всіма параметрами, ми починаємо перевіряти, щоб виявити всі «підводні камені» майбутньої угоди. Одночасно ми ведемо переговори з власником, збираємо пакет документів для угоди, обумовлюємо час і дату укладення угоди. Ми супроводжуємо вас на всіх етапах і в результаті Ви отримуєте у власність землю та корпоративні права на підприємство агропромислового комплексу.

Але розповімо про все по порядку!

Що таке ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО?

Під фермерським господарством мається на увазі підприємство, яке веде сільськогосподарську діяльність і виробництво товарів сільського господарства, їх подальшу переробку і продаж на земельних ділянках, призначених для ведення сільгоспдіяльності. Оскільки формою власності такого СФГ може бути як спільна, в тому числі сімейна, так і одноосібна, розрізняються і способи продажу такого підприємства:

 • Продаж корпоративних прав на вже наявне ГОСПОДАРСТВО.
 • Продаж фермерського господарства цілком, як цілісного майнового комплексу.
 • Інвестування у вже працюючу фірму (при цьому ви стаєте співзасновником підприємства).
Купити ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО
від 27 140 грн

Які види діяльності може вести СФГ?

Відповідно до закону України, СЕЛЯНСЬКЕ ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО працює на принципі самоокупності, самостійно визначає сфери своєї діяльності, якщо вони не суперечать законодавству. Так, найчастіше, фермерські господарства в Україні займаються вирощуванням і переробкою сільгоспкультур, тваринництвом, виробництвом продуктів харчування, вирощуванням квітів, бджільництвом.

Якщо ви хочете купити агробізнес, але не знаєте, з чого почати, наші фахівці допоможуть визначитися як з напрямком діяльності підприємства, так і з його локацією.

Спеціальні режими оподаткування в СФГ: які вони?

За рахунок того, що сільське господарство тільки починає своє відновлення в нашій країні, для аграріїв передбачені спеціальні режими оподаткування:

 • Частина власників СФГ-платників ПДВ може претендувати на бюджетні сільгоспдотації.
 • Передбачена і часткова компенсація витрат на покупку сільськогосподарської техніки.
 • Бюджетне відшкодування ПДВ у разі високого податкового кредиту.

Про всі ці можливості ви зможете дізнатися в ході консультації з фахівцями нашої компанії.

Які документи необхідні для купівлі/продажу селянського фермерського господарства?

Для того, щоб виступити в ролі покупця, від вас достатньо ваших документів, як фізичної або юридичної особи. У свою чергу, продавець зобов’язаний надати розгорнутий звіт про діяльність вашого агробізнесу, всю її документацію. Залежно від типу підприємства, умов укладання угоди та інших факторів, наші фахівці можуть розширити перелік необхідних для продажу сільського господарства паперів.

Як відбувається процес купівлі / продажу фермерського господарства?

 • Перш за все, ми проводимо консультаційну роботу з вами, уточнюємо побажання і вимоги.
 • Потім з бази ми підбираємо оголошення, в яких власники хочуть продати прибуткову ферму, і перевіряємо їх.
 • Ми пропонуємо вам кілька варіантів до покупки-і ви можете вибрати один з них, або ж ми продовжимо пошуки.
 • Наші юристи готують і перевіряють всі документи перед продажем.
 • Ми супроводжуємо угоду і допомагаємо переоформити права на підприємство на ваше ім’я.

Від чого залежить вартість купівлі/продажу фермерського господарства?

Якщо ви хочете купити Сільське господарство, вам варто знати про те, що впливає на ціну вашої майбутньої покупки.

 • Місцезнаходження об’єкта: продаж фермерських господарств в Харківській області може бути дорожче, ніж у Вінницькій, наприклад.
 • Розмір земельних угідь і будівель: чим більше підприємство, тим дорожче воно коштує. Купити корівник і цілий Агропромисловий комплекс за однією ціною навряд чи вийде.
 • Наявність спецтехніки, обладнання, робочих виробничих ліній також позначається на ціні.
 • Для тваринницьких господарств варто враховувати ще й розмір поголів’я в стаді і якість тварин.
 • Важливий фактор-наявність найманих працівників. Зрозуміло, ферма з уже набраним персоналом буде дорожче.

Всі ці тонкощі і навіть більше вам детально зможуть розповісти наші фахівці. Не відмовляйтеся від мрії про створення власного сільського господарства! З нами ви зможете купити СФГ в готовому вигляді потрібного вам розміру, спрямованості і продуктивності.

Зв'язатися з нами

Залиште свої дані і ми зв'яжемося з вами

Консультація

Замовити послугу