Наша компанія допоможе вам оформити Вашу благодійну діяльність документально. Ми проведемо всю процедуру реєстрації від А до я швидко і безпомилково. У наші послуги входить:
- Надання первинної консультації з питань відкриття благодійного фонду.
- Розбір кожної конкретної ситуації з клієнтом і підбір індивідуальної стратегії відкриття під ваші потреби і реалії.
- Допомога в зборі та оформленні документів, їх нотаріальне засвідчення.
- Подача документів на реєстрацію благодійного фонду в державні органи від імені Клієнта.
- Супровід на всіх етапах від подачі до отримання виписки з держреєстру та відкриття рахунків у банку.
- Допомога у вирішенні всіх юридичних питань, що стосуються вашої благодійної організації.
Скільки коштує відкрити БЛАГОДІЙНИЙ фонд?
Ми працюємо індивідуально з кожним клієнтом. Тому ціна наших послуг формується, виходячи з того, які саме з них вам потрібні. Ми можемо надати вам послугу реєстрації “під ключ” або ж тільки ті послуги, які ви виберете самі: ціна в обох випадках буде різною, але ми гарантуємо, що вона буде доступною для вас.
- 5 причин, чому відкрити благодійний фонд з нами – це зручно.
- Завдяки нашим послугам ви не просто відкриєте свій фонд допомоги, а й отримаєте максимум корисної інформації про юридичні аспекти його роботи в ході консультації з нашими фахівцями.
- Ви істотно економите свій час: замість того, щоб простоювати в чергах в ДПІ, у державного реєстратора, органах статистики, Ви зможете просто довірити виконання цих рутинних обов’язків нашим юристам, які виступлять в якості вашої довіреної особи.
- Ми працюємо з благодійними організаціями вже не один рік, а це означає, що у нас є чітко відпрацьована стратегія, як зареєструвати благодійний фонд без зволікань і зайвих фінансових витрат.
- У нас працюють юристи високої кваліфікації, що спеціалізуються на профільній галузі права. Ви завжди зможете отримати у нас кваліфіковану допомогу.
- Якщо підрахувати витрати часу і грошей на самостійну реєстрацію благодійної організації, ви побачите, що звернутися до нас – це ще й вигідно.
Реєстрація благодійної організації, що це?
Заняття благодійністю вимагає правильного оформлення документально і реєстрації в державних інстанціях. Саме це завдання вирішує процедура реєстрації благодійного фонду. Якщо коротко, то реєстрація благодійної організації-це збір документів і їх подача в місцеві виконавчі органи. Тільки після подачі організація набуває легальний статус і може здійснювати свою діяльність в правовому полі.
Які форми благодійних організацій існують?
За своєю формою господарювання всі благодійні організації в Україні поділяються на три типи:
- ТОВАРИСТВО-суб’єкт господарювання, відкритий двома і більше засновниками, який діє на підставі Статуту.
- Установа-організація, яка діє на підставі установчого акта. Саме в акті фіксується розмір активів, переданих засновниками на благодійні потреби, при цьому самі засновники керувати такою організацією не можуть.
- Фонд – найбільш поширений тип благодійної організації. Він працює на підставі Статуту, може мати від одного до необмеженої кількості засновників. Управління
- фондом здійснюють самі засновники, при цьому активи фонду можуть формуватися без вливання активів засновників за рахунок благодійних внесків.
Які документи потрібні для відкриття благодійної організації?