Зміна складу засновників

Зміна складу засновників в Україні

Зміна складу засновників. Якщо ви хочете отримати готовий бізнес» під ключ”, передаєте своє ТОВ іншим особам на підставі продажу корпоративних прав або ж вашу компанію чекає реорганізація зі зміною складу засновників, дуже важливо своєчасно оформити юридично прийдешні зміни. І в першу чергу це стосується зміни складу учасників ТОВ.

Дані про засновників обов’язково фіксуються в єдиному державному реєстрі підприємців, і в разі змін, ці дані потрібно обов’язково внести до Реєстру на державному рівні. Це закріплено законом, і несвоєчасна подача інформації про зміни в складі засновників може бути чревата негативними наслідками для компанії.

Що має на увазі зміна складу засновників?

Зміна складу засновників-це процедура, під час якої один або кілька засновників передають свої права третім особам на законних підставах. Про ці підстави піде мова далі.

Важлива частина зміни складу засновників-це правильне документальне оформлення процесу для подальшої подачі їх державному реєстратору, який внесе до ЄДР дані про нових засновників.

Зміна складу засновників
Вартість розраховується індивідуально
Наші переваги
Радник

Консультуємо з питань будь-якого рівня складності.

Захист

Представництво ваших інтересів в судах будь-яких інстанцій.

Час

Ми все завжди виконуємо у встановлені терміни.

Спільник

Ми надійний союзник для вашого бізнесу.

Наша компанія пропонує вам комплексний супровід в ході зміни засновників. Наші послуги допоможуть вам отримати всі оновлені документи на компанію, зареєструвати нових засновників швидко і правильно. Завдяки нашій пропозиції Ви зможете:

 • Правильно підібрати підставу для передачі прав засновника третій особі.
 • Скласти потрібні документи для фіксації передачі прав.
 • Почати діяльність в оновленому складі без зайвих зволікань.
 • Заощадити час на походах в державні інстанції.

Ми завжди діємо виключно у ваших інтересах і надаємо послуги відповідно до поточного законодавства країни. З нами ви оперативно переведете своє ТОВ на нових засновників, при цьому Вам не доведеться простоювати в чергах, переробляти неодноразово документи, вникати в тонкощі переоформлення засновників. Все це наші фахівці зроблять для вас.

Що стосується вартості наших послуг, то ви зможете з легкістю підрахувати, що замовлення зміни складу засновників ТОВ у нас обійдеться вам швидше, ніж самостійне проведення цієї процедури. Крім того, наші ціни абсолютно прозорі: в ході первинної консультації ми з’ясовуємо всі подробиці про ваше ТОВ, причини зміни засновників, особливостей і специфіки конкретно вашого бізнесу. На підставі цих даних ми формуємо загальну вартість наших послуг, причому вартість кожної окремої послуги або етапу зміни засновників ми Вам надамо, щоб Ви точно знали, за що платите гроші нашим фахівцям.

Чому довірити зміну засновника нам-це вигідно?

 • Ми завжди починаємо нашу роботу з попереднього консультування, і Ви отримуєте максимум корисної інформації по вашій проблемі ще на етапі до початку співпраці з нами.
 • Наші фахівці-знавці українського законодавства, які можуть допомогти в найзаплутанішій ситуації, в тому числі, при необхідності виведення тільки одного із засновників зі складу підприємства або при продажу корпоративних прав.
 • Вартість наших послуг дуже демократична, в тому числі, якщо ви порівняєте її з ціною на аналогічні послуги інших компаній.
 • Ми пропонуємо послуги зі зміни засновників» під ключ”: від вас – мінімум документів, від нас – готова процедура в найкоротший термін.
 • Великий досвід роботи з готовими компаніями і фірмами в Україні дозволяє нам легко і точно проводити зміну засновників без помилок і затягнутих термінів.

Що таке зміна складу засновників і для чого вона потрібна?

У будь – якому підприємстві рано чи пізно назрівають зміни: іноді засновники вирішують продати свою частку в нецікавому їм бізнесі, іноді-в статутний капітал вливають додаткові активи треті особи, і стають засновниками компанії. Існує і велика частка ринку, завдяки якій зміна складу засновників ТОВ в Україні і зовсім стало затребуваною процедурою. Ми говоримо про продаж готових компаній, для початку діяльності яких новому власнику потрібно зареєструвати своїх засновників.

У будь-якому випадку, ми готові прийти до вас на допомогу і надати свої послуги в цьому делікатному питанні.

Чому доводиться міняти склад засновників?

Причинами для зміни складу засновників можуть виступати:

 • Відчуження частки засновника законним шляхом: наприклад, якщо ви продаєте свою частку сторонній особі, оформляєте договір дарування або обміну на інші матеріальні цінності.
 • Введення нового учасника ТОВ, який вкладає свою частку в статутний капітал.
 • Вихід із засновників ТОВ: якщо ви втомилися від бізнесу, вам потрібно направити свою діяльність в інше русло або між засновниками нерідкі конфлікти, вихід з їх числа цілком можливий. При цьому, свої активи ви можете як продати, так і передати безоплатно залишилися засновникам.
Зміна складу засновників
Вартість розраховується індивідуально

Зміна засновників: порядок проведення процедури

 • При необхідності зміни засновника приватної компанії Вам буде потрібно зв’язатися з нашими юристами і підібрати відповідний алгоритм дій.
 • При зміні засновника внаслідок відчуження частки вам знадобиться надати нам документи нового засновника і укласти договір купівлі-продажу, обміну або дарування. Якщо ж Ви передаєте свою частку внаслідок виходу з ТОВ, знадобиться скласти акт прийому-передачі.
 • На цьому перший етап готовий, і ми переходимо до другого: реєстрації нового учасника/засновника компанії і подача всіх документів. Ми це зробимо за вас в найкоротший термін.
 • Після реєстрації ми отримуємо для вас оновлений статут компанії і передаємо його вам.

Які документи потрібні вам для внесення змін до ЄДР?

Перш за все, від вас буде потрібно надати установчі документи для вивчення нашими юристами. Також потрібні будуть персональні дані нового засновника. Все це наші фахівці вивчають, формують пакет документації на подачу державному реєстратору.

Для швидкого проведення процедури будуть потрібні:

 • Заповнена картка реєстрації для здійснення змін у реєстрі.
 • Документ, що фіксує зміни: договір купівлі-продажу прав на частку в ТОВ, акт прийому-передачі частки, протокол загальних зборів (якщо зміни в складі відбуваються через смерть одного із засновників).
 • Квитанція про оплату держ.мита.

Після подачі цих документів державному реєстратору, ми допоможемо вам підготувати новий статут підприємства з внесеними даними нових засновників. Статут подається також реєстратору на другому етапі внесення змін до реєстру. Але найчастіше статут може залишитися без змін так як в документах можна не вказувати дані засновників.

Терміни зміни складу засновників

Процедура зміни засновника проводиться досить швидко: за законом, кожен етап змін триває не більше 24 годин. Фактично, зміну складу учасників ТОВ можна здійснити протягом двох діб, якщо ви надасте всі необхідні документи.

З нами ви зможете швидко внести зміни в ЄДР і передати права на компанію новому засновнику, або змінити список засновників за своїм бажанням.

Зв'язатися з нами

Залиште свої дані і ми зв'яжемося з вами

Консультація

Замовити послугу