Підприємства з ПДВ

Продаж підприємства з ПДВ

Якщо ваш бізнес перестав приносити вам гроші, ви втомилися від нього або хочете змінити сферу діяльності, у вас є два варіанти: ліквідувати підприємство, що клопітно і затратно, або ж продати його новому власнику, який продовжить його розвиток і роботу вже за власними правилами.

Для покупців же така покупка також вигідна: замість того, щоб збирати папери і відкривати фірму з нуля ви отримаєте готовий бізнес «під ключ» і зможете почати роботу негайно. Виходячи з цих міркувань, наша компанія пропонує вам купити фірму з ПДВ або продати її надійному покупцеві.

Переваги такої угоди наступні:

 • Ви витрачаєте мінімальну кількість часу на відкриття / закриття своєї компанії. У порівнянні зі стандартною процедурою ліквідації або реєстрації, перереєстрація прав власника відбувається набагато швидше.
 • Від покупця, який зібрався купити ТОВ з ПДВ буде потрібно мінімальний пакет документів, чого не скажеш про кількість паперів, які вам потрібно зібрати для відкриття компанії з ПДВ.
 • Для продавця це також вигідно, адже він отримає реальні гроші замість підприємства, яке не приносить доходу або задоволення від роботи.
 • Готові ТОВ з ПДВ дозволять вам вести вашу діяльність відповідно до законодавчої бази країни без додаткової реєстрації, відкриття ліцензій (якщо вони вже відкриті на купується компанію).
Купити ТОВ з ПДВ
Вартість розраховується індивідуально
Наші переваги
Радник

Консультуємо з питань будь-якого рівня складності.

Захист

Представництво ваших інтересів в судах будь-яких інстанцій.

Час

Ми все завжди виконуємо у встановлені терміни.

Спільник

Ми надійний союзник для вашого бізнесу.

Наша компанія допоможе вам продати неактуальне підприємство або купити його за найкращою ціною з повним оформленням всіх документів в найкоротший термін.

Ми пропонуємо три головні критерії, які дозволять вам досягти успіху:

 1. Швидке оформлення-швидкий старт вашого бізнесу. Не витрачайте час на пошуки і походи по державних інстанціях.
 2. Безпека угоди: ми ретельно перевіримо кожне ТОВ з ПДВ перед тим, як пропонувати його вам.
 3. Економний підхід: ми завжди стоїмо на боці нашого клієнта і прагнемо оптимізувати його витрати при здійсненні угоди.

Наші експерти проводять весь комплекс підготовчих заходів перед угодою купівлі / продажу підприємства з ПДВ, від пошуку і підбору відповідних компаній, виставлених на продаж, до підсумкового підписання договору між продавцем і покупцем.

Для тих, хто приходить до нас із запитом «куплю фірму з ПДВ» ми пропонуємо:

 • Підбір відповідних компаній з урахуванням особливостей вашого бізнесу і побажань.
 • Аудиторські перевірки економічного стану та юридичного статусу підприємства перед покупкою силами наших фахівців.
 • Підготовку повного пакету документації для укладення угоди.
 • Проведення угоди і завірення її у нотаріуса.
 • Перереєстрацію підприємства на ваше ім’я в короткий термін без вашої особистої присутності.

Для тих, хто вирішив продати ТОВ з ПДВ ми готові:

 • Підібрати оптимального покупця для вашого підприємства.
 • Зібрати всю необхідну документацію вашої компанії, перевірити її і підготувати до угоди.
 • Укласти угоду між вами і покупцем.
 • Перереєструвати ваше підприємство на ім’я нового власника.

Ви можете замовити всі ці послуги в комплексі або вибрати ті з них, які вам здаються необхідними – ми будемо готові забезпечити їх вам. Вартість наших послуг залежить від складності процедури збору та підготовки документів, статусу підприємства та багатьох інших факторів. Але ви отримаєте точний звіт, як і за що ви платите нам і зможете бути впевнені в чесності та прозорості наших цін.

Готове підприємство з ПДВ: що це таке?

Готове підприємство-це зручна покупка, якщо ви хочете почати бізнес з нуля. Вам не доведеться реєструвати і отримувати ліцензії на свою компанію, завойовувати ділову репутацію і шукати клієнтів: готові фірми з ПДВ дозволять вам уникнути всіх цих етапів, адже вони вже пройшли реєстрацію, отримали ліцензію і, нерідко, мають власну клієнтську базу і високий ступінь довіри з боку клієнтів.

Що таке готове підприємство з ПДВ?

Це компанія, яка вже була зареєстрована і веде свою діяльність відповідно до певної податкової системи, плюс є платником ПДВ. Купити ТОВ з ПДВ зручно в тому випадку, якщо ви збираєтеся вести діяльність, пов’язану зі сплатою ПДВ, але свого підприємства ще не маєте або воно не виступає платником ПДВ. Також така покупка потрібна, якщо ви зібралися масштабувати свій бізнес, і вже не потрапляєте під правила загальної системи оподаткування (не сплачувати ПДВ може компанія, чий розмір виручки менше 1 мільйона гривень на рік).

Які види компаній можна купити?

Серед видів підприємств з ПДВ, які можна купити:

 • Підприємства, що працюють за загальною системою оподаткування і зареєструвалися як платник ПДВ.
 • Підприємства, які сплачують єдиний податок з добровільною сплатою ПДВ (у цьому випадку розмір єдиного податку становить не 5, а 3%).

Ми пропонуємо готові ТОВ з ПДВ, які дозволять вам знизити податкове навантаження і вести ефективну діяльність на українському ринку.

Купити ТОВ з ПДВ
Вартість розраховується індивідуально

Які документи знадобляться, якщо я продаю ТОВ з ПДВ?

З Вашого боку буде потрібно зібрати всю документацію і звітність про діяльність вашої компанії, а також ваші паспортні дані, як засновника/засновників. З боку клієнта нам потрібні його паспортні дані, ІПН, а також інформація про нову назву і нову юридичну адресу, якщо вони будуть змінюватися при перереєстрації.

Як проходить процедура купівлі-продажу?

Все дуже просто: ви надаєте нам документацію і детально розповідаєте про те, які цілі буде переслідувати ваша майбутня компанія, якою ви її бачите. Ми підбираємо вам відповідні пропозиції на ринку, консультуємо і допомагаємо вибрати те, яке ви будете купувати.

Перед угодою наші фахівці проводять повний аудит компанії, виставленої на продаж, за бажанням продавця допомагають з підготовкою первинної документації і збирають пакет документів для передачі Покупцеві.

Ми вибираємо зручний для вас і продавця день укладення угоди і підписуємо договір у нотаріуса про переуступку корпоративних прав новому власнику.

Після цього ми приступаємо до перереєстрації ТОВ з ПДВ на ваше ім’я, закріплюємо за ним нову юридичну адресу, міняємо назву. Вся перереєстрація проводиться нашими фахівцями, які виступають в якості ваших довірених осіб.

Що впливає на вартість підприємства?

При продажу підприємств з ПДВ на ціну впливають такі чинники:

 • Річний оборот підприємства.
 • Наявність активної ділової діяльності.
 • Наявність клієнтської бази.
 • Розташування підприємства або місце його реєстрації.
 • Кількість працівників, зареєстрованих на підприємстві.
 • Ділова репутація компанії.
 • Наявність або відсутність боргів і обтяжень.

Ми допоможемо вам купити компанію з ПДВ за найкращою ціною і проконтролюємо, щоб угода була прозорою і взаємовигідною.

Зв'язатися з нами

Залиште свої дані і ми зв'яжемося з вами

Консультація

Замовити послугу