Купівля факторингової компанії

Послуга купівлі факторингової компанії в Україні: що потрібно знати?

Продаж факторингової компанії. Якщо ви роздумуєте над тим, як організувати свій бізнес у фінансовій сфері або як розвинути існуючий в новому напрямку, одним з кращих варіантів буде готова факторингова компанія.

Факторинг, як система фінансових операцій, має легальний статус в Україні і регулюється Цивільним і Господарським кодексами України. За допомогою цього фінансового інструменту Ви зможете отримувати гроші (комісію) за надані кошти, не докладаючи особливих зусиль.

Чи потрібна ліцензія для організації факторингової діяльності?

Так, ця сфера діяльності підлягає ліцензуванню з боку Нацкомфінпослуг. Крім того, ліцензію необхідно підбирати з розумом, в залежності від того, які види послуг буде надавати компанія. В цьому відношенні набагато зручніше придбати готову, зареєстровану фірму з повним пакетом ліцензій, адже самостійно проходити процедуру ліцензування непросто.

Наші переваги
Радник

Консультуємо з питань будь-якого рівня складності.

Захист

Представництво ваших інтересів в судах будь-яких інстанцій.

Час

Ми все завжди виконуємо у встановлені терміни.

Спільник

Ми надійний союзник для вашого бізнесу.

Хочете купити факторингову компанію з бездоганною репутацією і при цьому затратити мінімум ресурсів?  Ми станемо вашим надійним провідником у сфері факторингу та підберемо для вас найкращі пропозиції на українському ринку.

Для власників вже діючих підприємств у сфері факторингу ми пропонуємо продати ваш факторинговий бізнес на вигідних умовах з підбором відповідних покупців по ряду параметрів.

Яка вартість послуг нашої компанії?

Фактор вартості-один з найважливіших. І ми підходимо до формування ціни послуг купівлі / продажу факторингового бізнесу з урахуванням різних параметрів. Що формує вартість наших послуг?

 • Початкові параметри компанії, яку ви хочете продати або купити.
 • Необхідність оформлення ліцензій на факторингову діяльність, кількість цих ліцензій.
 • Супровід клієнтів на всіх етапах угоди.
 • Консультаційні послуги.

Завдяки такому підходу ви точно знаєте, за що ви платите гроші.

Чому варто звернутися саме до нас?

Наша компанія надає повний спектр послуг в досить молодій сфері продажів факторингових компаній. Завдяки доскональному знанню законодавчої бази і точно відпрацьованій схемі роботи, ми надаємо послуги з продажу/купівлі готових організацій в мінімальний термін. Крім того, у нас ви отримаєте компанію «під ключ», готову до роботи і має хорошу репутацію. І вам не доведеться витрачати час на організацію бізнес-процесів.

Як відбувається процес покупки факторингових організацій разом з нами?

 • Ми проводимо первинну розгорнуту консультацію і з’ясовуємо всі важливі параметри, яким повинна відповідати компанія, яку ви хочете купити.
 • Після цього ми підбираємо відповідні варіанти на українському ринку. Завдяки тому, що база компаній оновлюється постійно, Ви отримуєте тільки ті варіанти, які актуальні, відповідають всім вимогам Нацфінпослуг і мають ліцензії потрібних типів.
 • З нами ви швидко переоформляєте компанію на своє ім’я і можете приступати до ведення факторингової діяльності.

Також ми готові надати для вас Послуги з реєстрації факторингової компанії:

 • Підготуємо пакет документів для реєстрації юридичної особи.
 • Сформуємо статутний капітал вашої факторингової організації.
 • Підготуємо внутрішню документацію, необхідну для подачі в Нацкомфінпослуг.
 • Проведемо саму процедуру подачі на реєстрацію та ліцензування в державних органах (реєстрація в реєстрі фінансових установ, Держфінмоніторингу, отримання ліцензії Нацкомфінпослуг).

Повний комплекс послуг з купівлі та оформлення компанії, що займається факторингом, дозволить вам швидко і при мінімумі витрат отримати робочий бізнес-інструмент для ведення фінансової діяльності на ринку України.

Що таке факторинг і чим займаються Факторингові компанії?

Факторинг-це одна з альтернатив кредитуванню, яка тільки набирає популярність в Україні. Сама суть факторингу зводиться до того, що фінансова компанія виступає гарантом виплати грошових коштів від імені покупця постачальнику. Така послуга дуже зручна, адже вона дозволяє підприємствам:

 • Отримувати гроші за відвантажений товар або надану послугу без відстрочок, щоб оперативно вливати їх в оборот компанії.
 • Стабілізувати фінансові потоки і не допускати простою у виробництві або продажах.
 • Отримувати додатковий захист свого бізнесу від невиконаних зобов’язань клієнтів.

Тому Факторингові компанії для багатьох представників бізнесу стають справжнім порятунком.

Що таке факторингова компанія?

За своєю суттю, така компанія-це посередник і фінансовий агент в одній особі. Факторингова організація надає фінансову допомогу компанії-покупцеві товарів і послуг і виплачує зобов’язання по його замовленнях під заставу накладних. На відміну від кредитних організацій і банків, факторингові операції проводяться без застави, вони повністю лягають на плечі факторингового підприємства, знижуючи документообіг між постачальником і покупцем.

Які функції виконує фінансова факторингова фірма?

 • Виплата грошей в день відвантаження товару за накладними та рахунками.
 • Консультування клієнтів з питань вибору надійних контрагентів.
 • Ведення фінансової документації.

При цьому, ви в якості власника такої фірми можете вибрати оптимальний варіант факторингових послуг, які будете надавати, адже видів факторингу існує кілька.

Які види факторингу існують в Україні?

 • Факторинг з регресом: при такому форматі взаємин ви викуповуєте всі боргові зобов’язання, але якщо стягнути їх неможливо, отримуєте компенсацію безпосередньо від клієнта-постачальника.
 • Безрегресивний факторинг-більш ризиковий, адже в цьому випадку ви викуповуєте всі боргові зобов’язання без можливої компенсації від Постачальника.

Також за своєю формою факторингові послуги можуть бути відкритими, коли ви взаємодієте з компанією-боржником і безпосередньо отримуєте повернення боргу від неї. При закритій формі факторингу Ви отримуєте гроші від свого клієнта, коли він отримує їх від боржника.

І, звичайно ж, факторингові послуги Ви можете надавати як на території України, так і за її межами, якщо контрагент вашого клієнта знаходиться на території іншої держави. У першому випадку це внутрішній факторинг, у другому – міжнародний.

У будь – якому варіанті факторингова компанія в Україні-це прибутковий бізнес, адже розмір відсотків комісії за надані послуги вище, ніж при стандартному кредитуванні.

Які документи необхідні для купівлі/продажу факторингової компанії?

 • Документи юридичної особи, в тому числі, установчі документи, в яких буде точно прописана майбутня діяльність у сфері факторингу.
 • Документи, що підтверджують розмір статутного капіталу. Це мають бути виключно грошові кошти, а не майно, у розмірі від 3 мільйонів гривень (суто для факторингу) до 5 мільйонів і вище (для компаній, які окрім факторингу надаватимуть інші фінансові послуги).
 • Документи, що підтверджують відповідність осіб, які займають посади директора та бухгалтера факторингової фірми, професійним вимогам українського законодавства.
 • Пакет документів для подання до реєстру фінансових установ Нацкомфінпослуг. У цей пункт входить більше 10 документів, включаючи фінансову звітність за рік, перевірену аудитором, довідки про матеріально-технічну базу компанії та її програмне забезпечення, зразки договорів компанії. Все це ми допоможемо вам зібрати і підготувати, щоб уникнути відмови від Нацкомфінпослуг.
 • Пакет документів для отримання ліцензії. Він також досить значний і вимагає ретельної підготовки.

За допомогою наших фахівців ви зможете зареєструвати новопридбану факторингову компанію і почати свою діяльність без зайвого клопоту.

Зв'язатися з нами

Залиште свої дані і ми зв'яжемося з вами

Консультація

Замовити послугу