Експрес ліквідація підприємств

Експрес ліквідація підприємств

Ситуації, коли підприємство перестає приносити прибуток або стає невигідним для власника не так вже й рідкісні. І вихід в такому випадку один: потрібно або продавати, або ліквідувати компанію. В українському законодавстві для ліквідації юридичної особи передбачена стандартна процедура, яка нерідко займає дуже довгий час і вимагає безлічі зусиль і перевірок. Але є й інший варіант розвитку подій-Експрес ліквідація!

В яких випадках Експрес ліквідація підприємств просто необхідна?

 • Якщо власник з яких-небудь причин зібрався змінити сферу діяльності, наприклад, вступив на державну службу, і не має права вести підприємницьку діяльність.
 • У зв’язку з від’їздом засновника за кордон.
 • За станом здоров’я засновника.

Причин, чому може знадобитися термінова ліквідація, чимало, але процедура залишається незмінною. І наша компанія допоможе вам провести її швидко і з мінімумом витрат.

Експрес ліквідація
Вартість розраховується індивідуально
Наші переваги
Радник

Консультуємо з питань будь-якого рівня складності.

Захист

Представництво ваших інтересів в судах будь-яких інстанцій.

Час

Ми все завжди виконуємо у встановлені терміни.

Спільник

Ми надійний союзник для вашого бізнесу.

Ми займаємося наданням послуг на ниві юриспруденції вже не один рік. І Корпоративне право-один із пріоритетних напрямків нашої діяльності. Завдяки точному знанню всіх тонкощів закону, ми проводимо процедуру швидкої Експрес-ліквідації з мінімальними вимогами для наших клієнтів і надаємо вам готовий пакет документів вже протягом декількох днів після укладення договору на надання послуг.

При цьому, ціна послуг в нашій компанії цілком лояльна. Більш того, якщо ви порівняєте в цілому вартість стандартної процедури ліквідації ТОВ терміни її проведення, Ви будете приємно здивовані: Експрес-ліквідація компаній через продаж зажадає набагато менших грошових і тимчасових витрат.

Чому варто звернутися до нас?

 • В першу чергу, ми-справжні професіонали. Великий досвід і безліч успішних кейсів, проведених нашими юристами, дають нам можливість гарантувати 100% ефективність.
 • Ми проводимо термінову Експрес-ліквідацію фірми під ключ: ви надаєте нам документи – ми підбираємо покупця і оформляємо угоду.
 • Ви зможете провести експрес-ліквідацію дуже швидко: тільки у нас терміни повного циклу ліквідації складають від 1-2 днів без урахування пошуку покупця.

Які етапи ліквідації підприємства ми проводимо?

 • Первинна консультація наших клієнтів: ми обговорюємо з вами деталі майбутньої процедури, уточнюємо деталі, що стосуються стану вашої компанії, щоб уникнути “підводних каменів” при переоформленні.
 • Підбір нового засновника з українських баз, що підходить під вашу компанію.
 • Збір та підготовка документів для ліквідації компанії за прискореною процедурою.
 • Проведення процедури передачі корпоративних прав новому засновнику.
 • Реєстрація змін у державного реєстратора.

На всіх етапах ми супроводжуємо вас і допомагаємо з підготовкою документів, веденням переговорів і реєстрацією в якості вашої довіреної особи.

Експрес ліквідація
Вартість розраховується індивідуально

Що таке експрес ліквідація підприємства?

Це найшвидший спосіб зняти з себе відповідальність за ПІДПРИЄМСТВО, засновником якого ви виступаєте.

Чим така процедура відрізняється від стандартної?

Експрес-ліквідація бізнесу – це за своєю суттю продаж корпоративних прав на підприємство іншій особі, яка потім може провести повну ліквідацію компанії або перепрофілювати її під свої потреби.

З точки зору вигоди для засновника, Експрес-процедура:

 • Простіший;
 • Швидший;
 • Економічно обґрунтовано.
Зв'язатися з нами

Залиште свої дані і ми зв'яжемося з вами

Консультація

Замовити послугу