Зміна юридичної адреси

Реєстрація змін юридичної адреси

Зміна юридичної адреси-завдання непросте, але в ряді випадків абсолютно необхідна. Законодавством України передбачено обов’язкову наявність юридичної адреси у кожного суб’єкта підприємницької діяльності, будь то фізична особа підприємець або велика юридична особа.

При реєстрації підприємства дані про місцезнаходження юридичної особи вносяться до Єдиного реєстру, вони ж фіксуються і в податковій службі. Саме ці дані і є тотожним поняттям для терміна “юридична адреса”. Але існують ситуації, коли потрібна зміна адреси юридичної особи. Найчастіше таку процедуру проводять:

 • При продажу готового підприємства новому власнику зі зміною місця розташування компанії.
 • При зміні місця проживання засновника (або засновників) організації.
 • У разі, коли закінчується договір оренди за поточною юридичною адресою і його продовження неможливо.
 • При виробничій необхідності: наприклад, якщо керівництво компанії вирішило перевезти її в інший район, місто, область.

У всіх цих випадках зміна юридичної адреси організації необхідно провести за всіма нормами Закону. Слід також розуміти різницю між юридичною і фактичною адресою компанії: якщо вести свою фактичну діяльність ви можете в будь – якому зручному для вас місці, то юридична адреса-це офіційні дані, які дозволяють державним інстанціям вести з вами кореспонденцію, наносити візити або влаштовувати перевірки. Найчастіше, саме за юридичною адресою знаходиться головний офіс підприємства.

Зміна юридичної адреси
Вартість розраховується індивідуально
Наші переваги
Радник

Консультуємо з питань будь-якого рівня складності.

Захист

Представництво ваших інтересів в судах будь-яких інстанцій.

Час

Ми все завжди виконуємо у встановлені терміни.

Спільник

Ми надійний союзник для вашого бізнесу.

Якщо ви з якої-небудь причини вирішили перенести місце розташування своєї компанії за іншою адресою, а старий юридична адреса втратив свою актуальність, необхідно повідомити про це державні органи і внести зміни до Єдиного державного реєстру за встановленою процедурою. Самостійно займатися цим не завжди є можливість: складна і забирає час процедура не кожному підприємцю виявляється під силу. У такому випадку варто довірити зміну адреси юридичної особи професійним юристам, які проведуть всі процеси швидко і з мінімальними витратами для власника компанії.

Наша компанія спеціалізується на наданні послуг зміни юридичної адреси і надає їх «під ключ» клієнтам по всій Україні. Ми надаємо свої послуги комплексно, а це значить, що при зверненні до наших фахівців Ви отримаєте:

 • Первинну консультацію експертів з питань, які документи потрібно перереєструвати, які організації повідомити, і як це правильно здійснити.
 • Підготовку всіх документів для проведення зміни адреси.
 • Внесення даних до ЄДР та податкової силами наших фахівців: ми виступимо в якості ваших офіційних представників і візьмемо всі клопоти щодо звернення до державних органів на себе.
 • Готові документи на підприємство з внесеними змінами.

Ми надаємо вам точну калькуляцію цін на наші послуги, а при зіставленні з тимчасовими і фінансовими витратами на самостійне оформлення змін адреси ви побачите, що така вартість для вас дуже вигідна.

Чому варто звернутися саме до нас?

 • Ми-команда професіоналів, що працює в правовому полі України вже не один рік. З нами ви будете впевнені, що процедура зміни адреси місцезнаходження юридичної особи пройде за всіма правилами.
 • Наші послуги дозволять вам заощадити час і отримати на руки повністю готовий пакет документів з внесеними змінами.
 • Доступні ціни та швидкість проведення зміни юридичної адреси – наші головні переваги.

Процедура зміни юридичної адреси-це?

Під такою процедурою мається на увазі внесення змін до всіх основних документів підприємства з приводу місця його офіційного знаходження, а також інформування державних органів про внесені зміни в установленому законом порядку.

Це означає, що після первинного прийняття рішення про зміну юридичної адреси ТОВ на загальних зборах засновників, вам буде потрібно внести зміни до Статуту та установчих документів, зареєструвати їх у державного реєстратора, повідомити податкову службу у встановлений термін.

Причини і необхідність зміни юридичної адреси?

Нерідко основною причиною зміни адреси підприємства виступає необхідність в переїзді за іншою адресою (наприклад, в разі, коли закінчився термін оренди, власник підібрав більш зручне місце розташування або вирішив перенести свою фірму в інше місто). Також не рідкість така зміна адреси при продажу компанії новому власнику. Бувають випадки, коли змінити юридичну адресу вимагають державні органи після виявлення невідповідності фактичного місцезнаходження підприємства адресою, вказаною в документах.

Зміна юридичної адреси
Вартість розраховується індивідуально

Які документи необхідні для зміни юридичної адреси?

При необхідності зміни юридичної адреси Вам буде потрібно підготувати наступні документи:

 • Протокол загальних зборів з рішенням про зміну адреси, зазначенням нового місцезнаходження підприємства, а також призначеною відповідальною особою, якій довірено провести процедуру зміни адреси.
 • Статут компанії зі внесеними змінами, підписаний учасниками підприємства. Його можна додатково нотаріально завірити.
 • Довіреність на проведення процедури зміни юридичної адреси, видана відповідальній особі.
 • Заява про внесення змін до ЄДР, що подається державному реєстратору.
 • Квитанція про оплату адміністративного збору за послугу перереєстрації.
 • Заява встановленого зразка для податкової інспекції.

Етапи процесу зміни юридичної адреси

Якщо вам необхідно змінити адресу ТОВ, слід діяти за наступним алгоритмом:

 • Провести збори учасників, на яких затверджується зміна адреси. Всі рішення, прийняті на зборах, необхідно запротоколювати.
 • Внести зміни до статуту підприємства та підписати нову редакцію статуту у всіх учасників ТОВ.
 • Скласти заяву для подання державному реєстратору про внесення змін до Єдиного реєстру.
 • Подати документи про внесення змін державному реєстратору після проведення зборів.
 • Сплатити адміністративний збір за внесення змін.
 • Протягом 10 днів потрібно повідомити податкову службу Про зміну адреси (подати заяву №1-ПДВ в вашу податкову інспекцію.

Всі ці етапи наші фахівці допоможуть вам провести швидко і безпомилково.

Вартість і терміни зміни юридичної адреси?

Якщо ви займаєтеся проведенням цієї процедури самостійно, вона може зайняти тривалий час, а також буде чревата фінансовими витратами, особливо, якщо ви не подасте повний пакет документів або допустите помилки при складанні заяв або протоколу Загальних зборів. Щоб зробити терміни і витрати мінімальними, ми пропонуємо вам допомогу в зміні юридичної адреси. У цьому випадку максимальний термін переоформлення складе від 2 до 10 робочих днів (саме в такий термін за регламентом ви зобов’язані надати дані про зміни в податкову службу). Що ж стосується ціни, то вона буде максимально лояльною: ми прагнемо зробити наші послуги доступними кожному представнику українського бізнесу.

Довірте нам всі клопоти по зміні юридичної адреси-і переносите свою компанію в зручне для вас місце швидко і без зайвих витрат.

Зв'язатися з нами

Залиште свої дані і ми зв'яжемося з вами

Консультація

Замовити послугу