Ліцензія на охоронну діяльність

Ліцензія на охоронну діяльність

Охорона приватних осіб або підприємств – це затребувана послуга, до якої вдаються в тій чи іншій мірі практично всі юридичні особи і багато громадян. Для того, щоб вийти на український ринок в якості суб’єкта підприємницької діяльності, що має право на здійснення охоронних заходів, знадобиться отримати дозвіл на охоронну діяльність. Без нього ви не зможете виступити в якості сек’юріті, фахівця з охоронних систем або власника охоронної фірми.

Як здійснюється робота охоронної діяльності в Україні?

Охоронна Ліцензія-обов’язкова умова для ведення правоохоронної діяльності поза офіційними державними структурами (МВС, СБУ, ЗСУ, Нацгвардія). Отримати її може будь-який суб’єкт підприємницької діяльності, який найме в штат фахівця з охорони, що має відповідну закону кваліфікацію. Також такий фахівець сам може отримати ліцензію і здійснювати приватну охоронну діяльність самостійно.

Наша компанія допоможе вам отримати ліцензію на охоронну діяльність і почати успішну роботу в цьому сегменті українського ринку послуг.

Якщо ви хочете почати власний бізнес у сфері охоронних послуг, наші фахівці допоможуть вам у цьому. Наші клієнти можуть розраховувати на повний комплекс послуг, які допоможуть вам швидко і без зайвого клопоту отримати заповітну ліцензію і почати діяти.

Ліцензія на охоронну діяльність
Вартість розраховується індивідуально
Наші переваги
Радник

Консультуємо з питань будь-якого рівня складності.

Захист

Представництво ваших інтересів в судах будь-яких інстанцій.

Час

Ми все завжди виконуємо у встановлені терміни.

Спільник

Ми надійний союзник для вашого бізнесу.

Що саме ми робимо?

Наші фахівці-юристи високої кваліфікації, здатні провести ліцензування приватної охоронної діяльності від ” А ” до “Я”. З першого ж візиту ми складаємо детальний план дій і допомагаємо нашим клієнтам пройти нелегкий шлях по отриманню ліцензії. З нами ви зможете:

 • Купити ліцензію на охоронну діяльність для вже діючого підприємства.
 • Знайти кваліфікованого фахівця, який дасть вам можливість безперешкодно зареєструвати охоронну фірму.
 • Витратити мінімум грошей і часу на оформлення дозволу на роботу.
 • Скласти повний пакет документів для подачі в держ.органи.
 • При необхідності – зареєструвати ТОВ, яке буде ліцензуватися.

Скільки коштують послуги з ліцензування охоронного підприємства в нашій компанії?

Ми одночасно маємо чіткий прайс-лист на наші послуги, який відкрито і прозоро показує, за що саме ви платите нам, і надаємо тільки ті послуги, які потрібні вам тут і зараз. Якщо у ваших силах впоратися самостійно, і ви потребуєте тільки кваліфікованої консультації – немає проблем! Якщо хочете отримати послугу» під ключ ” – ми готові! Хочете розділити обов’язки і частково взяти на себе клопоти з отримання ліцензії на охоронну діяльність і делегувати нам тільки деякі обов’язки? Ми будемо раді допомогти вам! У будь-якому випадку, вартість наших послуг прозора і демократична.

Чому варто звернутися саме в нашу компанію?

Перш за все причина проста: ми займаємося наданням подібних послуг вже багато років. За цей час ми напрацювали точні і безвідмовні стратегії з підготовки та ліцензування охоронної компанії з будь-якими вихідними даними.

Крім того, звернутися до нас варто з наступних причин:

 • Наші консультанти мають високу кваліфікацію і завжди готові взятися за найскладніші і заплутані випадки.
 • Ми встановлюємо чесні ціни і не нав’язуємо вам додаткові послуги, якщо вони вам не потрібні.
 • Ми самі можемо повністю провести процедуру подачі документів на ліцензію, щоб заощадити Ваш час.
 • Крім того, ми можемо відразу ж зареєструвати ваше підприємство, якщо у вас ще не оформлено юридичну особу, і підібрати кандидата на роль фахівця з охорони.

Все це і навіть більше ви зможете отримати у нас. Просто запишіться на першу консультацію – і оціните всі переваги співпраці з нашою компанією.

Ліцензія на охоронну діяльність як документ-це?

Ліцензія на охоронну діяльність-це перш за все ваша можливість надавати послуги в сфері установки і контролю сигналізації, роботи особистим охоронцем або організатором охоронної фірми в легальному полі. Тільки на підставі ліцензії ви можете здійснювати охоронну діяльність за законом, а не бути поза ним.

Ліцензія надається тільки в разі, коли в штаті компанії є фахівець, який відповідає одному з наступних критеріїв: (Сергій-уточни будь ласка чи так це-ще не знаю точних деталей, але знаю, що точно потрібен в штаті колишній мент)

 • Посада офіцера оперативних або слідчих підрозділів МВС або СБУ зі стажем роботи не менше 3 років.
 • Посада командира стройової або навчальної частини ЗСУ або відомчої воєнізованої охорони.
 • Вища профільна освіта і стаж роботи на керівних посадах приватної охоронної структури або охоронного підрозділу компанії не менше трьох років.
 • Вища юридична освіта та стаж роботи в охоронній структурі не менше трьох років.

На підставі таких вимог до кадрів здійснюється отримання ліцензії на охорону. Зверніть увагу, що наявність такої ліцензії не дає право персоналу компанії носити вогнепальну зброю без оформлення спеціального дозволу.

Які види охоронних послуг можна виконувати на підставі ліцензії?

 • Охорона власності держави і майна приватних осіб і підприємств.
 • Охорона приватних осіб (охоронці, сек’юріті).
 • Технічне забезпечення об’єктів для їх збереження і недоторканності (пульти охорони, камери спостереження, Сигналізація).
 • Всі інші види охорони, наприклад, охорона правопорядку в громадських місцях і розважальних закладах.

Які можливості і переваги дає охоронна Ліцензія?

Отримання ліцензії на охоронну діяльність-це, перш за все, ваша можливість легально вести бізнес в цій сфері. Всі інші варіанти протизаконні.

Які документи необхідні для ліцензування?

Від юридичної особи, яка планує займатися охоронною діяльністю, знадобиться стандартний пакет:

 • Виписка з ЄДР підприємства;
 • Паспорт директора;
 • Статут підприємства.

А ось для безпосереднього фахівця з охорони, який зобов’язаний бути в штаті, потрібні:

 • Трудова книжка, завірена відділом кадрів останнього місця роботи.
 • Медична довідка.
 • Довідка про несудимість.
 • Довідка про психічне здоров’я та сертифікат нарколога.
 • Диплом про вищу освіту.
 • Паспорт та ІПН.

Якщо у вас немає відповідного фахівця для оформлення ліцензії, ми готові надати вам відповідну кандидатуру для оформлення дозволу на охоронну діяльність. Також ми допоможемо з реєстрацією юридичної особи, якщо раніше у вас не було оформлено ТОВ або ФОП.

Які етапи процесу оформлення охоронної ліцензії

Процедура оформлення цілком стандартна, вона зажадає від вас мінімум зусиль і тимчасових витрат. Наші юристи проведуть первинну консультацію і складуть перелік дій, які необхідно виконати у Вашому конкретному випадку. Далі ми збираємо всі необхідні документи, підписуємо з вами довіреність на наших фахівців – і вони повністю беруть справу під свій контроль. Все, що вам залишиться – це отримати на руки готову ліцензію.

Як розраховується вартість оформлення охоронної ліцензії

Ми формуємо чесну ціну на охоронну ліцензію. Вона грунтується на переліку послуг, які ви хочете отримати в нашій компанії. У нас є як базові пакети, що передбачають мінімальне втручання наших фахівців і контроль проведення всіх процесів, так і розширені опції для тих, хто хоче отримати комплексну послугу «під ключ». Вартість залежить від цього, як і від терміновості отримання ліцензії, додаткових обставин. Крім оплати послуг наших юристів, будьте готові сплатити державне мито на охоронну ліцензію. Вона становить розмір одного прожиткового мінімуму на день оплати.

З нами отримати ліцензію на ведення приватної охоронної діяльності можна без праці. Просто замовте первинну консультацію-і ви дізнаєтеся чимало корисної інформації. Наші фахівці готові допомогти вам на всіх етапах отримання дозволу.

Ліцензія на охоронну діяльність
Вартість розраховується індивідуально
Зв'язатися з нами

Залиште свої дані і ми зв'яжемося з вами

Консультація

Замовити послугу