Продаж підприємств

Продаж підприємств швидко і надійно

Починати бізнес або виробництво з нуля не завжди просто. І нерідко покупка підприємства виявляється вигідніше, ніж розвиток власного. Перш за все в такому випадку ви виграєте в часі: не потрібно чекати, поки бізнес розвинеться, напрацюється клієнтська база або поки ви вийдете з локального ринку на регіональний, Державний або міжнародний.

Все це вже зроблено за вас, залишається тільки вкласти гроші в покупку і розвинути власну справу.

Для тих же, хто вже володіє розвиненим бізнесом, продаж фірми може стати вигідним кроком в наступних випадках:

 • Якщо між власниками бізнесу намітився розкол, і його необхідно розділити. Ділити гроші, виручені від продажу, набагато простіше, ніж саму власність.
 • У разі, коли необхідна велика сума грошей на інші проекти.
 • При виникненні обставин, коли володіння бізнесом або підприємством для людини неможливо (хвороба, переїзд в іншу країну).
 • При бажанні зайнятися іншим проектом або в корені поміняти сферу діяльності.

У всіх цих випадках наша компанія готова прийти на допомогу. Ми підберемо для вас відповідних контрагентів для продажу або покупки і допоможемо провести купівлю-продаж фірми за всіма правилами.

Наша компанія надає консультаційні послуги в сфері права для проведення безпечних угод з купівлі необхідного вам бізнесу або його продажу. Ми не тільки надаємо ефективні поради, а й допомагаємо провести процедуру відповідно до букви закону, готуємо документальну базу для проведення подібних операцій, виступаємо в ролі уповноважених представників однієї зі сторін. Крім того, ми пропонуємо своїм клієнтам надійну і перевірену базу фірм з директором, з яких ви зможете вибрати ту, що підходить вам за сферою діяльності, розміром і ціною.

Вартість наших послуг ми складаємо, виходячи з обсягу виконуваних робіт. Точна калькуляція, виходячи із замовлених послуг, прозора система освіти цін і точний прорахунок ще на етапі попередніх консультацій допомагають нашим клієнтам отримати підсумкову ціну послуг нашої компанії.

Чому купити фірму, ТОВ або інше підприємство вигідно з нами?

 • Уважне ставлення до ваших побажань і умов купівлі або продажу – гарантовані.
 • Швидке оформлення всіх документів кваліфікованими юристами-наша сильна сторона.
 • Ми представляємо ваші інтереси і відштовхуємося від них.
 • Вигідна ціна послуг, яка набагато нижче планованих витрат часу і грошей при самостійному пошуку покупця/продавця компанії.

З нами ви зможете продати свій бізнес або купити компанію без клопоту і зусиль.

Як ми підбираємо відповідне підприємство?

 • Ми розглядаємо ваші вимоги і консультуємо з приводу майбутньої угоди, розповідаємо докладніше про всі підводні камені, які можуть супроводжувати покупку підприємства.
 • Після детального аналізу ваших очікувань, платоспроможності, можливостей для розвитку в певному бізнес-сегменті ми починаємо пошук відповідних варіантів.
 • Всі відповідні компанії, виставлені на продаж ми ретельно перевіряємо, щоб мінімізувати Ваші ризики при покупці. Наші юристи проводять детальний аналіз і експертизу продаваного підприємства, звіряються з реєстрами, щоб уникнути можливих проблемних пропозицій.
 • Підібрані таким чином компанії ми представляємо вам, щоб ви змогли вибрати відповідний вам варіант.

Тільки після цього ми приступаємо до оформлення документів, переговорів з продавцями і реєстрацією нового власника в державних інстанціях.

ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО-це?

Під приватною фірмою мається на увазі вже зареєстроване і діюче підприємство або компанія, які ведуть господарську діяльність у певній сфері і мають податкові зобов’язання перед державою.

При покупці такого бізнесу слід враховувати чимало параметрів:

 • Розміри бізнесу (обсяги продажів, наявність і кількість задіяного персоналу).
 • Локацію фірми: це важливо, якщо ви хочете отримати діючий бізнес у своєму регіоні.
 • Витрати на підприємство (поточні витрати на оренду, заробітну плату).
 • Цільове орієнтування: чи буде ваша фірма орієнтуватися тільки на клієнтуру свого регіону, міста, кварталу, або ж вона буде готова надавати свої товари і послуги в межах держави або ж на міжнародному ринку?
 • Середню маржинальність сфери господарювання.
 • Перспективи масштабування бізнесу.

Саме з цих параметрів складається ідеальний варіант Вашого майбутнього бізнесу. І ми намагаємося підібрати з усіх пропозицій про продаж підприємств ті, що в повній мірі відповідають їм.

Які види підприємств пропонує український ринок?

На практиці, найчастіше до продажу пропонуються найбільш прості варіанти бізнесу: Інтернет-магазини, торгові підприємства, які з моменту появи ринку готового бізнесу міцно зайняли перше місце серед пропозицій. Також популярністю користуються готові виробничі компанії, орієнтовані в першу чергу на будівельну сферу. І на третьому місці-підприємства сфери послуг, консалтингові фірми, Туристичні агентства. Також популярні ТОВ в сфері автобізнесу та агрофірми.

Які документи знадобляться при купівлі або продажу підприємства?

Перше, з чим вам доведеться зіткнутися в ході операції з купівлі-продажу бізнесу, це підготовка документів.

Для продавця це, в першу чергу, дані про підприємство:

 • Код ЄДРПОУ.
 • Інформація про сферу діяльності.
 • Інформація про борги та відчуження у підприємства.
 • Дані про обіг за весь період.

Залежно від типу компанії також знадобляться і інші документи, перелік яких ви зможете отримати у наших фахівців.

При покупці фірми від вас буде потрібно надати ваші паспортні дані, щоб ми змогли внести вас в усі документи, необхідні для передачі підприємства у ваші руки.

Як відбувається купівля / продаж підприємства?

 1. Ми розглядаємо вашу заявку і підбираємо вам відповідні компанії для покупки.
 2. Наші фахівці консультують вас з приводу майбутньої угоди.
 3. Ми аналізуємо діяльність підприємства, виставленого на продаж, формуємо його вартість.
 4. Погоджуємо дату здійснення угоди і запрошуємо покупців і продавця для її укладення.
 5. До цього наші юристи проводять комплекс заходів з підготовки документів для передачі корпоративних прав.
 6. У призначений день ми проводимо операцію і підписуємо всі документи.
 7. Після цього наші фахівці в якості ваших уповноважених представників проводять перереєстрацію фірми на нового власника у всіх державних органах.

Після цього покупець отримує на руки готовий пакет документів, включаючи виписку з Єдиного реєстру, довідку зі статуправління, підготовлений статут підприємства, акти прийому-передачі на корпоративні права і власність, протоколи зборів засновників, виписку з податкової служби та декларації компанії.

Як розраховується вартість купівлі / продажу підприємства?

На вартість підприємства впливає кілька факторів. Перерахуємо основні з них:

 • Сфера діяльності компанії.
 • Обороти бізнесу.
 • Розміри підприємства (кількість персоналу, філій, обсяги продажів).
 • Наявність обтяжень.
 • Наявність позитивної кредитної історії у підприємства.
 • Відсутність проблем з податковою службою.
 • Наявність власності, яка передається покупцеві при передачі корпоративних прав.

Ми точно прорахуємо вартість підприємства, що вас цікавить, проведемо оцінку його діяльності, допоможемо з оформленням документів і перереєстрацією. З нами купівля продаж необхідної Вам компанії пройде швидко і взаємовигідно для обох сторін угоди.

Продаж готових підприємств

Якщо ви збираєтеся вийти на український ринок, але при цьому не хочете витрачати час і гроші на розвиток своєї компанії з нуля (а це не завжди швидкий процес), кращий варіант для вас – купити готову компанію.

Що це означає На практиці?

 • Вам не потрібно роздумувати над напрямком бізнесу – готові варіанти вже діють в певному векторі.
 • Ваша компанія почне приносити прибуток з моменту покупки: вам достатньо познайомитися ближче з тим, чим займалося підприємство і продовжити його розвиток.
 • Персонал, клієнтська база, матеріально-технічна база – все це зажадає мінімального втручання з Вашого боку.

Все, що потрібно від вас – це капітал на покупку готового ТОВ.

Але чи так все просто, як здається на перший погляд?

Насправді, в переоформленні купленого бізнесу під себе є свої тонкощі. І, не знаючи їх, ви можете потрапити в складну ситуацію, яка чревата чималими витратами на отримання численних дозволів. Щоб уникнути цього, варто довірити процедуру покупки професіоналам, підкованим у всіх юридичних питаннях.

Наша компанія-це команда юристів, які постійно тримають руку на пульсі українського законодавства. Великий досвід і вміння точно зрозуміти бажання і запити клієнтів дозволяють нам здійснювати операції з купівлі-продажу готових фірм з вигодою для обох сторін.

Ми допоможемо вам продати готові фірми, якщо ви хочете зайнятися іншим бізнесом, або підібрати для вас кращі пропозиції на ринку, якщо ви шукаєте об’єкт реальних інвестицій в прибутковий бізнес.

Ціна наших послуг цілком доступна, адже при зверненні до нас ви отримаєте готовий бізнес «під ключ», що відповідає вашим очікуванням. При цьому, вам не доведеться витрачати час на перереєстрацію власника, збирати значні пакети документів і мати справу з працівниками державних органів, які будуть ретельно перевіряти всі документи.

Чому варто довірити продаж готових ТОВ або їх покупку саме нам?

Наведемо 5 аргументів:

 • Наші фахівці готові прийти до вас на допомогу і надати повний комплекс послуг.
 • Наша компанія постійно вивчає нові зміни в законодавстві, а значить, допоможе вам купити готову фірму в точній відповідності з буквою закону.
 • Ми не тільки консультуємо, а й виступаємо вашими представниками в державних органах.
 • З нами ви оперативно проведете всі заходи, необхідні для покупки готової фірми і зберете необхідну документацію в лічені дні.
 • Вартість послуг нашої компанії з лишком компенсується швидкістю, відсутністю проблем на всіх етапах і кваліфікованими порадами, які ви отримаєте у нас.

Один з найважливіших моментів, який характеризує нас, як гідного партнера, це підбір видів підприємств, які можна купити.

Ми постійно аналізуємо ринок, підбираючи найбільш перспективні варіанти, які в подальшому зможуть принести прибуток новому власнику. При підборі ми враховуємо:

 • Місце розташування компанії, адже для ряду підприємств локація має велике значення.
 • Стан компанії: деякі шукають підприємство, яке готове до роботи, але при цьому виконувало до продажу суто номінальну функцію, іншим же потрібна компанія, що вже зарекомендувала себе на ринку.
 • Розмір бізнесу: найчастіше на продаж виставляють невеликі підприємства, але є і клієнти, які зацікавлені в готових фірмах з директором і сотнями чоловік персоналу.
 • Ціна компанії: ми відштовхуємося від вашого бюджету і орієнтуємося на можливості покупця.

Наша компанія допоможе вам купити готові фірми дешево і оформити новий бізнес за всіма правилами.

Що таке готове підприємство?

Готове підприємство-це компанія, яка вимагає менших вливань в рекламу, в Підбір персоналу і на закупівлю матеріально-технічної бази. Нерідко, це компанія, яка успішно функціонує на українському ринку і приносить прибуток.

Чому ж його готові продати попередні власники, запитаєте ви.

 • Від’їзд в іншу країну нерідко мотивує власників на продаж готових фірм.
 • Зміна пріоритетів у бізнесі-ще одна причина продати свою компанію.
 • Також за кілька останніх років фірми» під ключ ” стали вигідним бізнесом самі по собі: підприємці відкривають їх, проходять всі стадії реєстрації, а потім продають з вигодою для себе і покупця.

Це тільки частина причин, чому оголошення з серії «продам готове ТОВ» з’являються на українському ринку.

Які види готових підприємств можна купити з нашою допомогою?

 • Ті, що раніше не вели господарську діяльність за винятком мінімальних операцій для підтвердження статусу компанії.
 • Готові фірми, купити які варто для початку діяльності. Вони зазвичай зареєстровані недавно (до 12 місяців з моменту реєстрації).
 • Діючий бізнес, що має свою клієнтуру і оборот. Ми підберемо для вас оптимальний формат юридичної особи.

Який перелік документів необхідно зібрати для купівлі/продажу готового підприємства?

Щоб стати покупцем обраного Вами підприємства, від вас буде потрібно наступний список документів:

 • Ваш паспорт та ІПН, або того, хто буде виступати в ролі нового директора компанії або засновника.
 • Зареєстрований новий юридичну адресу, якщо ви вирішите його поміняти.
 • Інформація для підбору КВЕД, якщо ви плануєте змінити сферу діяльності для підприємства.
 • Нова назва.

Якщо ж ви займаєтеся продажем готових компаній, від вас знадобиться більш істотний список паперів.

 • Копії документів Статуту та свідоцтва ПДВ.
 • Дані про систему оподаткування.
 • Інформація про майно на балансі компанії.
 • Дані про рахунки в банку.
 • Всі наявні ліцензії та сертифікати.
 • Звіт про оборотні кошти за період попередніх 12 місяців.
 • Дані про податкову звітність та оплату податків.
 • Дані про дебіторську та кредиторську заборгованість.

Все це ті, хто продає готові ТОВ фірми зобов’язані надати перед продажем.

Як відбувається купівля-продаж компанії?

Ми пропонуємо вам зручну схему купівлі-продажу компаній, яка займе мінімум часу і грошей.

 1. Ми пропонуємо вам вибрати підприємство зі списку в наявності або зі списку, підібраного під ваші вимоги (кожне з них проходить перевірку нашими юристами, і ви вибираєте тільки з тих, хто не має заборгованостей, ризиків або проблемних ситуацій).
 2. Ви подаєте нам пакет документів для перереєстрації обраної компанії на ваше ім’я.
 3. Ви визначаєтеся з новою юридичною адресою або довіряєте нам підбір реальної юридичної адреси.
 4. Ми формуємо пакет документів для готових ТОВ на перереєстрацію.
 5. Ми збираємо для вас всі дані на директорів або вас особисто. Також можлива покупка готових ТОВ з номінальним директором.
 6. Ми проводимо реєстрацію у всіх офіційних органах, після чого Ви отримуєте на руки повний пакет документів на свою нову фірму, в тому числі виписку ЄДР, довідку з управління статистики, готовий стандартний Статут, акт прийому-передачі корпоративних прав та інші документи.

Таким чином, ми здійснюємо комплексну роботу над пошуком контрагента, підбором готового ТОВ або іншої юридичної особи, допомагаємо зі збором документів і їх подачею, а потім надаємо вам результат у вигляді пакету документів, який дозволить вам почати роботу найближчим часом.

Вартість наших послуг розраховується в індивідуальному порядку. Ми враховуємо перелік послуг, які ви хочете отримати, тип підприємства, витрати на пошук потрібного продавця і підготовку до угоди. У будь-якому випадку, купити готову фірму з директором або без нього з нашою допомогою вигідно відразу за кількома параметрами: мінімум часу, адекватні фінансові витрати і мінімальне втручання з Вашого боку.

Купити фірму-розумне рішення або, може, краще було б самому створити її з нуля?

Таке питання виникає майже у кожної людини, який вирішив зайнятися підприємницькою діяльністю і розширити свої горизонти в тому чи іншому напрямку. І логічно припускати, що купити фірму можна, але при цьому, коштів піде більше з бюджету, ніж створювати її самостійно. Але це лише припущення, а реалії виявляються зовсім іншими. Самостійне створення фірми-не такий вже й безхмарний варіант, яким малює його наша уява. Чому? Давайте розглянемо на конкретному прикладі.

Варто запам’ятати одну важливу деталь-бажаних показників, в плані великих оборотів, неможливо домогтися швидко від» новонародженої ” компанії. Причина тому-проста нестача часу, так як на повноцінну розкрутку може піти кілька років, а якщо ви хочете відкрити фірму в Києві, Харкові, Одесі або будь-якому іншому великому місті, то зволікання може тільки погіршити ситуацію і лише нашкодити починаючому бізнесменові. Ось чому простіше купити компанію відразу з пристойним оборотом.

Як ми вже говорили раніше, покупка такої фірми порядком заощадить Ваш час. Якщо ж перераховувати інші позитивні моменти, то не можна обійти фактор клієнтської бази і авторитету. Наприклад, власноруч нещодавно створена компанія, яка не має за спиною ні того, ні іншого, буде більше схильна до ризику витіснення з ринку більш серйозними конкурентами. З підприємством же, що має позитивну репутацію, конкурентам буде складніше впоратися.

Виконати це самостійно буде проблематично. Потрібно достатньо везіння, щоб купити фірму в Україні на вигідних умовах, адже підприємства із завидним оборотом ще на етапі інсайдерських пропозицій швидко розхапуються покупцями. А недосвідчені підприємці занадто багато часу витрачають даремно в надії на диво, замість того, щоб купити фірму швидко і легко за допомогою фахівців.

Найбільш правильним рішенням при покупці підприємства, буде купити ТОВ В Одесі. А все тому, що за певними юридичними нормами купити ТОВ сьогодні можна легко і просто, на відміну від вчинення того ж дії щодо інших підприємств. Крім того, державних перевірок, щодо ТОВ, проводиться менше, та й вимог держорганів також, що однозначно на руку підприємцю.

Якщо вам хтось розповідає, що переоформити підприємство самостійно простіше простого, значить, він жодного разу не стикався з цим питанням, так як переоформлення займає величезну кількість часу і безпосередній контакт з бюрократією, яка порядком псує нерви.  Причому абсолютно не важливо, в столиці ви займаєтеся переоформленням або ж в провінційному містечку. У будь-якому випадку, підприємці, які думають, що купити ТОВ і переоформити його самостійно можна за дві секунди без допомоги фахівця, ризикують втратити не тільки гроші, але і час, що часто буває дорожче грошей. Ось чому продаж ТОВ не така вже проста справа.

Якщо не зачіпати етап пошуку відповідного ТОВ, то цей момент може пройти, як легко і швидко, так і порядком затягнутися, і передбачити це просто неможливо, тому залишається тільки «паперовий» етап придбання і переоформлення підприємства. Цей етап має на увазі під собою контакт з Єдиним реєстром, куди необхідно буде внести правки, спілкування з нотаріусом, відвідування банку та інших установ, що займає достатню кількість часу, а якщо бути точним, то від одного до двох місяців. Тому, якщо ви хочете купити ТОВ вже сьогодні, то орієнтуйтеся на покупку вже готового підприємства.

Перевага роботи з фахівцем на етапі покупки компанії і її переоформлення очевидно, а якщо цей фахівець з «Прометей Консалтинг», то питання- «чому зручно і вигідно» просто відпадає. Справжній професіонал, який працює довгий час в такому підприємстві, допоможе вам не тільки порядком заощадити гроші на переоформленні, позбавити від спілкування з держслужбовцями, а й менше витратити на це часу. Крім того, «Прометей Консалтинг» знайде для вас самого сумлінного ділового партнера і надасть вам гарантію законності проведеної угоди.

Чим характерна робота з «Прометей Консалтинг», так це тим, що клієнт спочатку позбавляється від зайвого клопоту з пошуку підходящої компанії. Йому буде надана ціла база підприємств, які нещодавно були виставлені на продаж. В цьому випадку, необхідним буде лише одна дія, після того, як клієнт визначиться, — це підтвердження на папері свого бажання купити ту або ж іншу компанію. Решта питань стосуватися клієнта не будуть. Досвідчені фахівці-професіонали нашої компанії візьмуть на себе обов’язки з підготовки документів до перереєстрації компанії і швидко вирішать всі виниклі в ході проблеми, якщо знадобиться. Зазвичай, на це йде максимум день. В результаті, клієнт вже на другий день має на руках юридично підтверджений документ про покупку підприємства.

Дуже часто пропозиції купити компанію надходять з усіх боків і досить легко можна попастися на вудку компанії з неперевіреною репутацією або ж недобросовісної людини, яка вирішила на вас збагатитися. Тому дуже важливо вдаватися до допомоги справжніх фахівців, якщо ви вирішили купити підприємство, і вас цікавить продаж ТОВ. Всі ймовірні проблеми пропонованих до покупки підприємств будуть відомі заздалегідь нашим фахівцям, які нададуть вам всю історію до розгляду. Тому, співпрацюючи з нами, ви зможете отримати в розпорядження дійсно чисте ТОВ, без прихованих проблем з законом і можливих претензій клієнтів. Вибирати репутацію, яка підходить для вашого підприємства ви зможете самостійно, що дозволить вам бути впевненим у правильності прийнятого рішення на сто відсотків.

Перевага в часі-це основне, на що звертає увагу розважливий Сучасний підприємець, якому потрібно обігнати своїх конкурентів. Купити підприємство-це реальна можливість для таких людей отримати таку перевагу. Всі дрібні неприємності, такі, як втрата грошей, за великим рахунком, не можуть зрівнятися з втратою часу. Якщо великі гроші можна заробити в результаті укладення однієї вигідної угоди, то повернути час просто неможливо. Ось чому основною причиною, яка змушує купити підприємство негайно, є наявність великого козиря – додаткового часу.

Купити готову фірму. Ціни на послуги:

Найменування послуги
Вартість, грн
Терміни виконання робіт, днів
Купити ТОВ з ПДВ розраховується індивідуально 2-3 робочих днів
Купить ООО со строительной лицензией розраховується індивідуально 2-3 робочих днів
Перерегистрация ООО розраховується індивідуально 2-3 робочих днів

 

Також ми надаємо весь спектр послуг з реєстрації/внесення змін до статутних документів підприємств.

Зв'язатися з нами

Виникли питання?

Консультація

Замовити послугу