Купівля / Продаж Благодійного фонду

Купівля благодійного фонду

Рано чи пізно кожен підприємець так чи інакше стикається з питаннями благодійності. Одні вважають за краще довіряти свої гроші, виділені на благі цілі, волонтерам, інші – допомагати своїми силами. І якщо ви плануєте займатися благодійністю на постійній основі, вам знадобиться перевести свої операції в правове поле. А для цього буде потрібно спеціальна некомерційна організація – Благодійний фонд.

Що собою має на увазі такий формат НКО?

БЛАГОДІЙНИЙ фонд – це організація, яка зареєстрована офіційно і проводить громадську діяльність в інтересах окремих громадян, групи осіб або громадськості в цілому. Метою такої організації не може бути отримання прибутку, і ця вимога не дозволяє використовувати для ведення благодійних проектів вже існуючі підприємства комерційного типу.

Тому для здійснення благодійних заходів вам знадобиться БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ. Зрозуміло, ви зможете відкрити її самостійно, але процедура відкриття БФ, найчастіше, пов’язана із занадто великими витратами грошей, часу, ресурсів. Вам доведеться не тільки відкрити компанію, але і зареєструвати її в багатьох інстанціях і оформити документи, які дадуть право вашій компанії займатися благодійною діяльністю, а потім – вести всю звітність і планувати її розвиток.

Якщо ж ваші некомерційні завдання вимагають оперативного вирішення, кращим варіантом буде купити благодійний фонд, який вже отримав статус неприбутковості та реєстрацію в податковій, і готовий до роботи.

Купити Благодійний фонд
Вартість розраховується індивідуально
Наші переваги
Радник

Консультуємо з питань будь-якого рівня складності.

Захист

Представництво ваших інтересів в судах будь-яких інстанцій.

Час

Ми все завжди виконуємо у встановлені терміни.

Спільник

Ми надійний союзник для вашого бізнесу.

Наші послуги затребувані на українському ринку з наступних причин:

 • У нас працюють тільки професіонали, які мають великий досвід юридичної практики і знання у всіх необхідних вам галузях права.
 • Ми працюємо» під ключ”: від вас вимагається мінімум зусиль і документів, щоб купити готовий благодійний фонд і почати керувати ним.
 • Ми точно розписуємо всі етапи нашої роботи і ставимо на них чесну ціну.
 • Кожен фонд, який ми пропонуємо покупцям, проходить перевірку аудиторами нашої компанії.
 • Ми також готові запропонувати вам благодійні фонди, які були зареєстровані і отримали статус неприбутковості, але не вели раніше ніякої діяльності.

Все це в комплексі дозволяє нашим клієнтам здійснювати благодійну діяльність відповідно до Закону України.

Для чого варто купити благодійну організацію?

Вважається, що благодійність-не сама пріоритетна галузь сьогодні. Але насправді, це не так. З 2014 року Україну охопив волонтерський рух, і його представниками стали не тільки приватні особи-волонтери, а й власники малого, середнього та великого бізнесу.

Але переводити гроші з рахунків своєї компанії приватній особі буває неможливо, як і волонтеру прийняти їх на легальній основі. Аналогічно відбувається справа і з закупівлею матеріальних активів для благодійних цілей: обґрунтувати статтю витрат буде непросто. Тому варто купити благодійний фонд, який дозволить вам проводити всі ці операції. Нерідко покупка благодійної організації стає корисною підприємцю, якщо:

 • Він хоче легально допомагати тим чи іншим категоріям населення.
 • Йому потрібно зібрати гроші для надання допомоги собі, своїй родині або третім особам.
 • Необхідно отримати податкові преференції від держави.
 • Є бажання зміцнити свою репутацію і завоювати суспільне визнання.

Саме тому покупка БФ буває важливим і потрібним рішенням.

Які види благодійних фондів існують?

Перш за все, БЛАГОДІЙНИЙ фонд – це обов’язково юридична особа. Метою його створення виступає збір допомоги для вирішення певних проблем громадськості або окремих членів суспільства. При цьому, особистого прибутку ні організатори, ні власники, ні співробітники БФ отримувати не мають права. Але вести господарську діяльність для досягнення цілей фонду вони можуть, а ось агітаційну під час підготовки до виборів будь – якого рівня-ні.

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ФОРМИ благодійних організацій можуть бути наступними:

 • Благодійна установа-організація, яка має точно визначені активи засновників, перераховані в установчому акті. Тобто, благодійники передають установі активи, які фіксуються в акті, але управляти такою установою вони не можуть.
 • Благодійне товариство-організація, створена не менше, ніж двома засновниками, і регульована статутом.
 • Благодійний фонд – також регульована статутом організація, учасники якої самі регулюють діяльність фонду, при цьому засновників може бути, як один, так і кілька.

Саме БЛАГОДІЙНИЙ фонд представляє особливий інтерес для підприємців. І ми ретельно відбираємо тих, хто збирається продати благодійний фонд, щоб ви отримали на руки документи на організацію з кришталево чистою репутацією.

Які документи необхідні для купівлі або продажу благодійного фонду?

Якщо ви збираєтеся купити БЛАГОДІЙНИЙ фонд, від вас буде потрібно мінімум документації:

 • Ваші паспортні дані та ІПН, якщо ви будете власником/новим засновником.
 • Нова назва, якщо ви плануєте міняти вже наявне.
 • Нова юридична адреса для перереєстрації.

А ось від власників, які дають оголошення «продам БЛАГОДІЙНИЙ фонд» ми збираємо абсолютно всю документацію на підприємство і ретельно її перевіряємо.

Купити Благодійний фонд
від 7 000 грн

Як відбувається процес купівлі-продажу благодійного фонду?

Ми починаємо нашу роботу безпосередньо з моменту Вашого звернення до нас.

 • Наші юристи проводять з вами зустріч і ретельно фіксують всі ваші вимоги до організації, яку ви плануєте купити.
 • Ми проводимо консультацію з питань вибору благодійного фонду, допомагаємо вам визначитися з критеріями, підготувати перелік паперів.
 • Потім наші фахівці підбирають відповідні пропозиції на ринку України, перевіряють кожен з фондів, виставлених на продаж, і складають список найбільш підходящих під ваші вимоги.
 • Ми погоджуємо з вами покупку обраного Вами фонду і зв’язуємося з його власником.
 • Ми перевіряємо готовність всіх паперів для укладення угоди і вибираємо зручний для Вас час для її здійснення.
 • Наші фахівці супроводжують вас на всіх етапах угоди, в тому числі до нотаріуса для її завірення.
 • Після цього ми супроводжуємо вас в державні органи для проведення перереєстрації благодійного фонду або виступаємо в якості ваших офіційних представників і реєструємо його самостійно.

В результаті Ви отримуєте готовий бізнес, який не вимагає від вас зайвих рухів і витрат. Ви можете відразу після закінчення нашої роботи приступати до ведення благодійної діяльності через свій БФ.

При цьому, терміни продажу фондів у нас дуже короткі, і залежать виключно від вашої готовності укласти угоду. Все інше наші юристи беруть на себе.

Від чого залежить ціна благодійного фонду?

Ціна благодійного фонду в нашій компанії складається абсолютно прозоро. На неї впливають такі чинники:

 • Місце реєстрації благодійної організації: зареєстровані в центральних районах столиці компанії будуть коштувати дорожче, ніж фонди, юридично прив’язані до адрес у невеликих містах.
 • Репутація: ми відбираємо тільки ті пропозиції, які не мають поганої репутації. Але в той же час, якщо вибирати між вже діючим благодійним фондом і тим, що був створений суто «на папері», перший буде коштувати дорожче.
 • Комплекс послуг, які ми вам надаємо: якщо вам необхідні тільки пошук підходящої пропозиції про продаж і супровід в ході угоди – це один випадок, і зовсім інший, якщо ви довіряєте нам ведення перереєстрації вашого фонду.

Як бачите, витрачати зусилля для того, щоб легалізувати вашу благодійну діяльність, не потрібно. Досить звернутися до наших фахівців або залишити заявку на сайті, і ми почнемо роботу над тим, щоб у вас був власний благодійний фонд, з яким ви зможете принести користь людям.

Зв'язатися з нами

Залиште свої дані і ми зв'яжемося з вами

Консультація

Замовити послугу