Послуга реєстрації ФОП (ФОП)

Особливості відкриття та переваги

Реєстрація ФОП. Офіційна форма господарювання фізичної особи-підприємця відрізняється масою переваги для людини, яка вирішила самостійно зайнятися бізнесом. Якщо ви думаєте, чи варто зареєструвати ФОП / ФОП, то в цій статті зможете знайти вичерпні відповіді на це та багато інших питань. Говорячи коротко на цю тему, слід зазначити наступне:

 • підприємець отримує повну довіру з боку банку;
 • зростають можливості з приводу співпраці з великими компаніями з великими гонорарами;
 • законне ведення діяльності;
 • поява нових можливостей, що ведуть до розширення бізнесу.
Реєстрація ФОП
Вартість розраховується індивідуально
Наші переваги:
Радник

Консультуємо з питань будь-якого рівня складності.

Захист

Представництво ваших інтересів в судах будь-яких інстанцій.

Час

Ми все завжди виконуємо у встановлені терміни.

Спільник

Ми надійний союзник для вашого бізнесу.

Реєстрація ФОП: з чого почати?

По суті ФОП-це максимально спрощена організаційно-правова форма, яка відмінно підходить для тих, хто робить перші кроки у власному бізнесі. Крім перерахованих вище переваг, такий формат дає можливість почати свою справу з невеликим стартовим капіталом. Тому відкриття ФОП в Україні – послуга досить затребувана і передбачає певний порядок дій. Спочатку слід визначитися, чи готові ви почати самі довгий шлях по збору документів і виконання інших дій, передбачених законом? Або ж ви захочете звернутися за допомогою до професіоналів, які зроблять все юридично правильно і максимально швидко?

Наша компанія надає цілий спектр послуг, до переліку яких входить допомога в реєстрації ФОП, в тому числі і для клієнтів, пов’язаних з будівельною діяльністю. Ключовою особливістю нашої роботи є:

 • консультація з приводу вибору найбільш підходящої системи оподаткування;
 • підбір КВЕД;
 • повна підготовка необхідної документації відповідно до основних вимог;
 • реєстрація ФОП;
 • фіксація системи оподаткування у відповідних органах.

Скільки коштує оформлення?

Вартість надання послуги в нашому виконанні досить демократична, при цьому найчастіше наші клієнти можуть навіть не їхати в офіс, а вирішувати всі питання по телефону. Іншими словами, ви не будете думати про те, як відкрити ФОП в Україні, і самостійно шукати необхідну інформацію.

Чому при реєстрації простого ФОП краще звернутися до юристів?

Досвідчені фахівці нашої компанії роблять все, щоб процес реєстрації здійснювався без дискомфорту – наші клієнти не вистоюють довгі черги в податкову і отримують можливість виконати оформлення ФОП буквально протягом трьох днів.

Переваги такого взаємовигідного співробітництва вельми очевидні-у майбутнього підприємця з’являється багато вільного часу, необхідного для того, щоб скласти бізнес-план і продумати всі нюанси своєї діяльності. На завершальному етапі йому належить тільки отримати документи, що підтверджують правомочності підприємця, оформлені в повній відповідності з вимогами українського законодавства.

Як ми працюємо?

Щоб здійснити реєстрацію фізичної особи підприємця, нам потрібно: пакет документів, види діяльності і всього кілька днів. Всі наші дії мають на увазі:

 • позначення Кведу, системи нарахування податків, групи ФОП для спрощеної або загальної форми оподаткування та підготовка документації;
 • подача заяви в систему єдиної державної реєстрації;
 • реєстрація ” Книги доходів і витрат» в податковій компанії після отримання відповіді з держреєстру;
 • допомога в отриманні виписки з держреєстратора;
 • отримання ” Книги доходів і витрат» за дорученням, передача її клієнту.

З цього моменту наш клієнт може починати свою роботу на повністю законних підставах.

Реєстрація ФОП: ціна та інші ключові нюанси

Стати ФОП може будь-який громадянин України, якому вже виповнилося 18 років. Шістнадцятирічні громадяни також наділені правом стати такими, але лише при наявності дозволу з боку батьків або опікунів, обов’язково в письмовому вигляді. Відкриття ФОП – це можливість стати учасником величезної армії бізнесменів і підприємців. Найголовніші фактори цього процесу мають на увазі наступне:

 • необхідність зібрати мінімальний пакет документів;
 • тут не потрібно формування статутного капіталу;
 • процедура бухобліку і подача звітності не викликає особливих складнощів;
 • оформлення ФОП як за місцем прописки, так і за фактичною адресою проживання-за наявності документа, що підтверджує цей факт (наприклад, тимчасово
 • переміщені особи (»переселенці”) – за наявності довідки ВПО;
 • потенціал для ведення діяльності без наявності печатки;
 • принципи ведення бухгалтерського обліку та подання звітності максимально спрощені;
 • відсутність необхідності відкриття банківського розрахункового рахунку;
 • велика свобода у використанні грошових коштів;
 • можливість для наймання працівників і без них.
Реєстрація ФОП
Вартість розраховується індивідуально

Чи може громадянин іншої країни відкрити ФОП в Україні?

Іноземець, так само, як і громадянин України, має право працювати в нашій країні, оформляючи ФОП. Яких-небудь особливих умов з приводу збору та подачі документації в даній ситуації не передбачені. Однак є один нюанс, про який слід було б згадати. Для отримання законного права на підприємницьку діяльність громадянин іншої країни повинен мати тимчасовий або постійний вид на проживання та ідентифікаційний код (ІПН). Також від претендента буде потрібно заповнена картка в Держреєстратор і журнал із заявою в податкову.

Які податки необхідно платити в ФОП?

Суб’єкти, які обрали при реєстрації ФОП в Україні єдиний податок, поділяються на три групи платників:

 • Перша група-без використання найманої праці, оплата при цьому буде проводитися в розмірі 10% від розміру мінімальної заробітної плати.
 • Друга-кількість найманих працівників коливається в межах 10 осіб, а розмір податку еквівалентний 20% від МЗП.
 • Третя-використання робочої сили не має ніяких обмежень, а сам підприємець повинен буде внести 5% від загального обороту.

За якими показниками платнику єдиного податку обрати групу?

Важливість правильного вибору групи обумовлюється тим, що кожна з них має певні обмеження. На жаль, їх порушення можуть призвести до анулювання реєстрації фізичної особи та до застосування з боку податкової служби значних штрафних санкцій. Для більш точного визначення є спеціальна порівняльна таблиця, яка детально інформує про всі основні відмінності.

Крім того, для більш точного позначення потрібно постаратися відповісти на ряд питань:

 1. Якою діяльністю належить займатися?
 2. Який передбачуваний дохід у майбутнього підприємця?
 3. Скільки найманих працівників буде задіяно?
 4. Яка сфера співпраці ФОП?
 5. Чи потрібен підприємцю статус платника ПДВ?

Оплата податку проводиться за допомогою платіжок, які складаються бізнесменом з урахуванням даних, що наводяться в Книзі обліку доходів і витрат за кожен квартал. Надходження до бюджету мають бути направлені протягом 40 днів не пізніше ніж у строк до 20 Квітня, 20 липня та 20 жовтня.

Список документів для реєстрації ФОП

Громадяни України можуть фіксувати свою присутність як онлайн, так і власноруч. Незалежно від того, які документи потрібні, всі форми і заяви повинні бути заповнені державною мовою розбірливим почерком без помилок і виправлень, оскільки це є підставою для відмови. По суті, спочатку для процедури потрібно документ, що підтверджує особу, і ідентифікаційний код. Для того щоб отримати дозвіл займатися підприємницькою діяльністю, потрібно:

 • заповнити Заяву на основі паспорта та ІПН;
 • при вирішенні звернутися за допомогою до наших юристів необхідно заздалегідь скласти і завірити у нотаріуса довіреність на фахівця;
 • заповнення картки на проведення державної реєстрації;
 • подати заяву в податкову про формат обраного оподаткування.

Хоча перелік документів не дуже великий, все ж при їх оформленні можуть виникнути певні труднощі. Тому найкращим рішенням для вас стане звернення в нашу компанію. Говорячи по-іншому, ми не просто отримуємо оплату і надаємо готовий документ клієнту. Ми дорожимо своєю діловою репутацією і суворо дотримуємося професійної етики. Працюючи комплексно і оперативно, в результаті гарантуємо позитивний результат протягом буквально декількох днів.

Зв'язатися з нами

Залиште свої дані і ми зв'яжемося з вами

Консультація

Замовити послугу