Юридичний супровід

Юридичний супровід бізнесу

Ведення бізнесу нерідко пов’язане з юридичними питаннями, адже практично кожен процес в роботі підприємства повинен відповідати букві закону. Раніше було загальноприйнятою практикою наймати хоча б одного юриста в штат компанії для вирішення всіх правових аспектів. Але для малого і середнього бізнесу найм фахівця або повноцінного юридичного відділу — рішення нерентабельне, адже послуги юриста можуть знадобитися разово або буквально кілька разів на квартал, а платити зарплату такому фахівцеві потрібно постійно. Крім того, знайти універсального фахівця у всіх галузях права просто нереально, адже кожна галузь має свою специфіку. В цьому відношенні Юридична підтримка бізнесу, як аутсорсинг, набагато зручніше і вигідніше для підприємців.

Що це за послуга?

Юридичний супровід-це допомога у всіх виникаючих питаннях, що стосуються легальності, правового статусу, особливостей складання документів компанії, її відкриття, закриття, різних процедур, пов’язаних з її діяльністю.

Всі аспекти такої послуги одному штатному юристу надати непросто. Але коли за справу береться команда фахівців, що мають досвід в різних галузях права і вирішенні найскладніших завдань, навіть найскладніший випадок або терміново поставлена задача будуть виконані бездоганно, приносячи вам прибуток і підтримуючи вашу ділову репутацію. Саме такі послуги надають юридичні організації.

Якщо ви перебуваєте в пошуку юриста в вашу компанію або роздумуєте, як саме отримати юридичну допомогу для вашого бізнесу, наші фахівці прийдуть вам на допомогу.

Ми займаємося наданням послуг юридичного супроводу бізнесу для юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців, громадських організацій та інших форм господарювання.

Наша ЮРИДИЧНА КОНСАЛТИНГОВА КОМПАНІЯ високо зарекомендувала себе на українському ринку юридичних послуг. Ми зібрали справді висококласних фахівців в свою команду, щоб гарантувати 100% ефективність наших Послуг для кожного клієнта.

При цьому ми знаємо, наскільки важливо дотримуватися індивідуальний підхід в роботі з нашими клієнтами, адже кожен тип бізнесу вимагає свого набору послуг, має свої особливості і вимоги. Тому ми пропонуємо почати співпрацю з індивідуальних консультацій наших фахівців: так ви зможете точно окреслити нам свої потреби і цілі, скласти перелік завдань, які належить вирішити з нашою допомогою, а також підберете той формат співпраці, при якому вам буде комфортно вести свій бізнес з нашою підтримкою. Ми пропонуємо як комплексний формат юридичного обслуговування вашої компанії, так і окремі послуги, які ви можете замовити і перерахувати в договорі абонентського обслуговування юридичних послуг.

Наші переваги
Радник

Консультуємо з питань будь-якого рівня складності.

Захист

Представництво ваших інтересів в судах будь-яких інстанцій.

Час

Ми все завжди виконуємо у встановлені терміни.

Спільник

Ми надійний союзник для вашого бізнесу.

Скільки коштують наші послуги?

Ми пропонуємо лояльні ціни на послуги наших юристів. Цінова політика нашої компанії передбачає доступну вартість при незмінно високій якості і результативності роботи. Ви можете отримати точну калькуляцію ваших витрат на юридичний супровід нашими фахівцями в ході первинної консультації: всі ціни прозорі і відкриті, а ми завжди готові піти назустріч вашим побажанням і надати найкращі умови при оформленні довгострокового співробітництва. (тут про знижки треба уточнити цю можливість)

Чому ми-найкращі у своїй справі?

Незважаючи на популярність юридичних послуг, знайти дійсно професійних фахівців для супроводу підприємницької діяльності буває непросто. В цьому відношенні ключову роль відіграють відразу кілька факторів:

 • Великий досвід супроводу підприємств у сфері корпоративного права.
 • Знання всіх останніх нововведень законодавства України та вміння оперувати нормами права на користь клієнта.
 • Готовність нести відповідальність за свої рішення і повністю виконувати поставлені завдання.
 • Наявність зв’язків з діючими державними органами для оперативного виконання поставлених завдань.

Всі ці фактори є основоположними для нашої роботи. Ми надаємо послуги в сфері юридичного супроводу всіх видів бізнесу, працюємо злагодженою досвідченою командою і маємо за плечима величезний досвід в цій сфері.

Що входить в юридичний супровід?

Якщо ви вирішили оформити абонентський договір на надання юридичних послуг, варто точно розуміти, що ж входить в це поняття. Сьогодні під юридичними послугами для підприємства розуміється комплекс заходів, спрямованих на підтримку і збереження всієї діяльності компанії в правових рамках, згідно з чинним законодавством. Зокрема, до компетенції аутсорс-юристів входить:

 • Участь та супровід податкових спорів компанії.
 • Укладення та вичитка договорів, ведення документообігу.
 • Представлення інтересів клієнта в суді.
 • Рішення та допомога в господарських та адміністративних спорах.
 • Правова допомога в питаннях ЗЕД.
 • Консультування та допомога в питаннях, що стосуються інтелектуальної власності.
 • Вирішення трудових спорів.
 • Допомога в реєстрації підприємства, його ліквідації та інших процедурах.

Остаточний перелік послуг, які для вас нададуть наші юристи, ви можете зафіксувати в договорі на надання юридичних послуг з абонентським обслуговуванням.

Які переваги юридичного супроводу?

Аутсорсинг або використання праці фахівців, що не входять в штат вашої компанії — це сучасне і вигідне рішення. Якщо говорити безпосередньо про юридичну підтримку бізнесу, то ви відчуєте вигоду такої форми співпраці з перших же днів спільної роботи. В чому вона полягає?

 • Ви отримуєте всебічну правову підтримку від висококласних фахівців і можете розраховувати на допомогу у всіх питаннях, що стосуються права.
 • Вам не потрібно вносити до штатного розпису окрему штатну одиницю юристконсульта і оплачувати його послуги щомісяця.
 • Ви будете впевнені в тому, що в будь-якій галузі права ваша компанія буде повністю захищена.
 • Вам більше не доведеться самостійно розбиратися в юридичних тонкощах, вичитувати договори, спілкуватися з контролюючими органами — все це за вас будуть здійснювати професійні юристи.
 • Юрист на аутсорсі-особа незацікавлена. Це знижує ймовірність його підкупу конкурентами або неохайності самого фахівця.
 • Юридичний аутсорсинг-це послуга, доступна вам 24/7, а значить, ви не залежите від графіка відпусток вашого юриста, його лікарняних або форс-мажорів.
 • При підсумковому підрахунку вартість юриста з аутсорсингової компанії набагато нижче, ніж оплата послуг штатного юристконсульта.

Як розраховується вартість юридичного супроводу?

Ціна юриста і його послуг складається з безлічі факторів: досвіду роботи фахівця, сфери його компетентності, майбутнього обсягу роботи. Але будьте впевнені, що в нашій компанії вартість абонентського обслуговування для бізнесу буде доступна кожному. Ми гарантуємо вам, що з нашою допомогою ви забудете про всі юридичні складнощі і колізії, зможете вести свій бізнес в правовому полі і при цьому не залежати від окремого фахівця, адже на вас буде працювати велика і досвідчена команда юристів, точно знає свою справу.

Зв'язатися з нами

Залиште свої дані і ми зв'яжемося з вами

Консультація

Замовити послугу