Реєстрація громадської організації

Юридичний та фінансовий консалтинг > Реєстраційні послуги > Реєстрація громадської організації

Громадська організація в сучасних українських реаліях-це один з найбільш зручних варіантів для здійснення громадської діяльності. Такий формат ведення бізнесу має на увазі не прибутковість, але при цьому не забороняється вносити в громадську організацію благодійні внески, призначати гранти або будь-яку допомогу від її членів і сторонніх людей. Використовувати таку форму юридичної особи можна з різних причин, але обов’язково потрібно знати, як зареєструвати громадську організацію належним чином. І в цьому Вам допоможе наша компанія.

Реєстрація громадської організації
Вартість розраховується індивідуально

Ми професійно займаємося реєстрацією юридичних осіб» під ключ ” за запитами наших клієнтів. Наші співробітники досконально знають всі тонкощі подібного оформлення. Ми не просто консультуємо тих, хто збирається оформити громадську організацію, а й проходимо разом з вами всі етапи реєстрації, підбираємо назву і прописуємо Статут громадської організації. Більш того, ми представляємо ваші інтереси у всіх державних органах, оперативно оформляємо офіційні документи, а після надаємо Вам в готовому вигляді повний комплект документації, друк і виписки з ЕГРЮЛ.

Яка вартість наших послуг?

Ми мотивується прагненням підвищити рівень легального бізнесу в Україні і прагнемо зробити свої послуги доступними кожному клієнту. Тому вартість наших послуг відкрита і лояльна. Вона залежить від ваших запитів і кількості послуг, які ви виберете з нашого асортименту.

Чому варто звертатися саме до нас?

У нас працюють висококваліфіковані юристи, які допоможуть Вам навіть у найскладнішій і заплутаній ситуації.

 • Ми в точності слідуємо букві закону, і всі процедури, які ми проводимо, дозволяють вам діяти легально в українському бізнесі.
 • Наші послуги-комплексні, при цьому від вас вимагається мінімум документів і зусиль: ми допоможемо визначитися з вашими цілями і продумаємо стратегію їх досягнення за допомогою наших юристів.
 • Лояльні ціни і клієнтоорієнтований підхід – наші сильні сторони. Ви зможете оцінити їх, якщо замовите наші послуги з реєстрації громадських організацій.

Як ми працюємо?

Наші фахівці попередньо влаштовують розгорнуту консультацію для кожного клієнта. В ході такої консультації ми підбираємо оптимальний варіант співпраці, надаємо вам повну інформацію по існуючих видах громадських організацій в Україні, їх специфіці та можливостях. Разом з вами ми визначаємо формат вашої майбутньої організації, складаємо порядок дій і починаємо їх реалізовувати етап за етапом.
У наші послуги входить як консультування клієнтів, так і допомога в зборі необхідних документів, їх реєстрації в держ.органах і відвідування інстанцій для отримання потрібних підтверджень і паперів.

Наші переваги
Радник

Консультуємо з питань будь-якого рівня складності.

Захист

Представництво ваших інтересів в судах будь-яких інстанцій.

Час

Ми все завжди виконуємо у встановлені терміни.

Спільник

Ми надійний союзник для вашого бізнесу.

Громадська організація-це?

Громадська організація в Україні-це, в першу чергу, можливість для безлічі людей, зацікавлених у громадській діяльності, вийти з тіні і заявити про свої наміри допомогти суспільству. Більше того, це фактично єдина можливість для безлічі неформальних структур легально зареєструватися в Україні.

Головне, що відрізняє таку форму господарювання, це неприбутковий статус. Всі форми громадських організацій в Україні не мають права отримувати прибуток від своєї діяльності. Але вони мають право отримувати інвестиції від благодійників, будь то фізичні особи або організації, а також збирати членські внески. Саме тому сьогодні статус громадської організації прагнуть отримати такі об’єднання, як:

 • Громадські спілки громадян, які здійснюють діяльність з благоустрою або захисту навколишнього середовища, наприклад, добровільні зоозахисники.
 • Платні і безкоштовні гуртки та курси, які об’єднують любителів певного виду творчості.
 • Спортивні секції, які хочуть отримати згодом статус спортивної організації.

Які види громадських організацій існують сьогодні?

Законодавство України передбачає дві основні форми громадських організацій:

 • Безпосередньо громадська організація, яку організували фізичні особи. Учасниками її, відповідно, можуть бути теж тільки фізичні особи.
 • ГРОМАДСЬКА СПІЛКА-спеціальна форма діяльності для організацій, створених юридичними особами (- тут маленька помилка в слові юридичними). Створювати ОС фізособи не можуть, але зате вони можуть бути учасниками громадської спілки.

У будь-якому випадку організаторами будь-якої форми повинні бути не менше двох осіб, будь то фізособи або юридичні особи. Залежно від ваших намірів, ми допоможемо вибрати відповідну форму господарювання для вашої майбутньої громадської організації.

Який статус громадських організацій?

Ви можете організувати громадську організацію як зі статусом юридичної особи, так і без нього.

У першому випадку ваша організація може володіти майном, мати немайнові права, вести підприємницьку діяльність. У другому – ні майна, ні підприємницької діяльності ви не зможете оформити на свою організацію.

Які документи необхідні для реєстрації го?

Найголовніша умова для успішної реєстрації-це Статут громадської організації: в Україні до нього висуваються численні і досить суворі вимоги. Саме на його некоректну форму припадає левова частка відмов у реєстрації громадської організації.
Також від вас, як від засновника, нам знадобляться:

 • Заповнена форма для Єдиного реєстру встановленого зразка.
 • Протокол загальних зборів засновників про організацію в оригіналі.
 • Сам статут в оригіналі.
 • Повна інформація про засновників (ПІБ, контактні дані, посада) для громадських організацій, що реєструються на власників-фізосіб. Або дані про кінцевих власників юридичних осіб, які організовують громадську спілку.

Ми допоможемо вам на всіх етапах від питання, Як назвати громадську організацію, до отримання печатки та свідоцтва про реєстрацію.

Етапи процесу реєстрації громадської організації?

 • Прийняття рішення про створення громадського об’єднання в певній формі, запротокольоване в ході громадських зборів.
 • Вибір назви го, яке складається з безпосередньо вказівки оргправової форми і назви.
 • Складання статуту ТОВ.
 • Передача пакету документів до реєстраційної служби Міністерства юстиції України. В останній рік ця процедура спрощена і може здійснюватися онлайн через державні сервіси, але від цього тільки зростає відсоток відмов через помилки подачі документів.
 • Після схвалення реєстрації Мін’юст надсилає письмове рішення про реєстрацію, виписку з ЄДР та опис документів.

Після цього ви можете починати свою громадську діяльність в усіх напрямках. Ми допоможемо вам здійснити порядок реєстрації громадської організації в Україні за всіма правилами. Наші фахівці не допустять помилок і зареєструють вас в якості громадського об’єднання будь-якої форми з першої спроби зі 100% гарантією.

Як розраховується вартість реєстрації громадської організації?

У нас для Вас приємна новина: для реєстрації громадської організації не потрібно оплачувати державний збір. Ця послуга безкоштовна. Вам належить оплатити тільки послуги наших юристів, і їх вартість буде залежати від набору обраних опцій, але однозначно буде невисока.
З нами ви зможете оперативно зареєструвати свою громадську організацію і почати вести корисну для українського суспільства діяльність легально.

Реєстрація громадської організації
Вартість розраховується індивідуально
Зв'язатися з нами

Залиште свої дані і ми зв'яжемося з вами

Консультація

Замовити послугу