Ліцензія на тютюнові вироби

Ліцензія на тютюнову продукцію

Тютюнова продукція в Україні не може поширюватися без наявності відповідної ліцензії. Ця норма закону діє як на роздрібну торгівлю, так і на оптові поставки сигарет. Якщо ви хочете розширити асортимент своєї продукції за рахунок тютюновмісних виробів (в тому числі електронних сигарет і пристроїв для куріння тютюну), знадобиться ліцензія на продаж тютюнових виробів.

Ліцензія на тютюн
Вартість розраховується індивідуально

Як відбувається робота з тютюновим бізнесом в Україні?

Не секрет, що виробники тютюну в Україні затиснуті в тісні рамки. Не менш суворий закон і щодо дистриб’юторів, будь то оптові постачальники великих мереж або невеликі роздрібні магазинчики. Більш того, тютюнова Ліцензія знадобиться навіть барам, ресторанам, готелям або громадським майданчикам, якщо в них здійснюється продаж тютюнових виробів. Головний регулятор діяльності з реалізації тютюновмісних товарів – ” Закон Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних і тютюнових виробів і пального».
Згідно з ним, під категорію тютюнових виробів потрапляють не тільки звичні сигарети, але і різні сигари, люльковий тютюн, електронні сигарети і прилади для куріння (ті ж iqos і Glo), подушечки і жуйки з нікотином. Тобто, на будь-який з цих продуктів знадобиться дозвіл на продаж тютюну.

Наші переваги
Радник

Консультуємо з питань будь-якого рівня складності.

Захист

Представництво ваших інтересів в судах будь-яких інстанцій.

Час

Ми все завжди виконуємо у встановлені терміни.

Спільник

Ми надійний союзник для вашого бізнесу.

Оскільки торгівля тютюновими виробами чітко регламентується державними органами, перш, ніж подати документи на ліцензію, потрібно точно знати, що саме, як і в який термін Вам необхідно підготувати. При самостійному оформленні ліцензії на торгівлю тютюном будьте готові зіткнутися з масою складнощів:

 • Важка процедура збору документів і підготовки кожного торгового місця.
 • Тяганина з подачею в державні органи.
 • Велика ймовірність відмови в ліцензуванні через помилки при підготовці документів.
 • Витрачені нерви і чималі гроші.

Що зробити, щоб цього не сталося?

Досить довірити оформлення ліцензії на продаж тютюну професіоналам. У нашій компанії працюють саме такі фахівці, і вони готові прийти вам на допомогу прямо зараз. Ми пройдемо з вами весь шлях від початкової підготовки до отримання на руки ліцензії і максимально полегшимо ваше життя. У наші послуги входить повний комплекс процедур від попередньої докладної і безкоштовної консультації до отримання на руки Ліцензії в якості вашого повіреного.

Вартість наших послуг

Ми прагнемо зробити свої послуги корисними і доступними. Тому їх вартість демократична. Ви отримаєте на руки точну і прозору калькуляцію вартості в залежності від того, що саме ми зробимо для вас. Крім цього ви повинні бути готові сплатити стандартну суму державного збору за відкриття ліцензії на реалізацію тютюнової продукції.

Переваги звернення в нашу компанію

Перш за все ми – команда професіоналів, свято відданих дотриманню закону. Ми чудово розуміємо, як важливо для кожного нашого клієнта отримати якісні та оперативні Юридичні послуги та надаємо їх за вашим запитом.

Ми дотримуємося принципу орієнтованості на потреби клієнта. З нами ви зможете позбутися від взаємодії з державними інстанціями, збережете час і нерви, зможете без проблем отримати бажану ліцензію на будь — яку кількість торгових точок і легально продавати тютюнову продукцію-одне з головних джерел прибутку як в оптовому, так і в роздрібному ритейлі.

Тютюнова Ліцензія як документ — це?

Ліцензія на тютюн — це основний дозвільний документ, за допомогою якого держава регулює виробництво і продаж тютюновмісної продукції в країні. Вона обов’язкова навіть для невеликого магазину на периферії, що й казати про виробничі підприємства, великі торгові мережі та сферу HoReCa.

Які види тютюнових ліцензій існують?

Серед ліцензій на тютюнові вироби виділяються три основних види:

 1. Виробництво сигарет, тютюну для кальяну, витратних матеріалів для електронних сигарет та інших подібних товарів потрібен відповідний дозвіл. Воно видається тільки при наявності повного циклу виробництва, в тому числі виробничих ліній, лабораторних приміщень і т.д. також обов’язковим фактором є наявність дозволів від пожежної інспекції, санітарно-епідеміологічної служби та управління охорони праці.
 2. Оптовий продаж сигарет також вимагає ліцензування. Підсумковий пакет документів для її отримання Ви зможете дізнатися і підготувати спільно з нашими юристами. Хороша новина (краще написати ” Плюс такої ліцензії в тому, що»): оптова ліцензія на тютюн дозволить вам 5 років займатися великими поставками сигарет. Вартість такої ліцензії становить 500 000 гривень, причому без урахування послуг юристів, державних реєстраторів.
 3. Роздрібна ліцензія видається окремо на кожну точку продажів при обов’язковій наявності та реєстрації касового апарату. Вартість такої ліцензії залежить від місця розташування кожної конкретної торгової точки: в межах міста — 2000 гривень за точку на рік, в передмісті, сільській місцевості — по 250 грн за точку на рік.

Які документи необхідні для отримання тютюнової ліцензії?

 • Заява від підприємства за встановленою формою.
 • Платіжне доручення про перерахування ¼ частини державного збору за ліцензію з підтвердженням від банку про зарахування коштів (решту ¾ можна перераховувати протягом року рівними частками щокварталу).
 • Адреса торгової точки, підприємства з виготовлення або юридичної особи, що здійснює оптовий продаж.
 • Для роздрібних точок-номер зареєстрованого касового апарату та дата його реєстрації в ДФС.

Всі ці документи ми підготуємо для вас і надамо в місцеві органи податкової служби. Отримати ліцензію на продаж сигарет можна протягом 10 робочих днів. Після цього її потрібно обов’язково зареєструвати в ДФС або органах місцевого самоврядування (якщо торгова точка знаходиться в невеликому селищі або селі).

Етапи процесу оформлення тютюнової ліцензії

Ми сформулювали кілька послідовних етапів для отримання ліцензії на торгівлю тютюновими виробами.

 • Вибір типу ліцензії для вашої компанії.
 • Підготовчий етап з аудитом виробничих потужностей для Ліцензії на виробництво або торгової точки.
 • Реєстрація РРО.
 • Збір та підготовка документів для подання до ДПІ.
 • Передача документів до податкової інспекції за місцем знаходження торгової точки.
 • Отримання відповіді від ДПІ з підтвердженням ліцензування.
 • Отримання ліцензії на руки.
 • Реєстрація її в ДФС або органах місцевого самоврядування.
 • Як розраховується вартість оформлення тютюнової ліцензії?

На будь-яку ліцензію на продаж тютюну ціна розраховується, виходячи з декількох факторів:

 • тип ліцензії;
 • кількість торгових точок;
 • їх розташування.

Ми забезпечимо вам повний комплекс послуг і підтримку в отриманні ліцензії на продаж, виробництво і оптову дистрибуцію тютюну в будь-якому місті України. Зробіть свій бізнес прибутковим за рахунок найбільш затребуваної групи товарів-тютюнових виробів.

Ліцензія на тютюн
Вартість розраховується індивідуально
Зв'язатися з нами

Залиште свої дані і ми зв'яжемося з вами

Консультація

Замовити послугу