Прометей Консалтинг

Юридичний і фінансовий консалтинг - "Прометей Консалтинг"

Компанія “Прометей Консалтинг” надає весь спектр юридичних та аудиторських послуг. Ми допоможемо вам здійснити всі необхідні дії включаючи: реєстрація ТОВ і перереєстрація компаній, купити готову компанію, розробка документації для отримання дозволів і ліцензій, виконати процедуру ліквідації або банкрутства підприємства, відстоювати ваші інтереси в судах будь-яких інстанцій. Компанія також надає бухгалтерський та юридичний супровід діяльності підприємств, виконує аудиторські перевірки та є надійним податковим консультантом. Ми завжди цінуємо наших клієнтів і орієнтовані на довгострокове і плідне співробітництво.

Не кожна людина може і повинен знати досконально закони своєї країни в тому числі про те, як проходить реєстрація фірм. У більшості випадків в неоднозначних ситуаціях важко розібратися без специфічного досвіду і знань багатьох юридичних моментів. Ось чому, так важливо знати, до кого можна звернутися в будь-який момент і хто, напевно, зробить все, щоб звести ваші ризики до мінімуму. Тому досвідчені бізнесмени воліють мати під рукою надійного партнера в особі компанії «Прометей Консалтинг».

Як отримати кращий комплексний супровід бізнесу?

У наших силах зробити за вас всю найважливішу, важку і відповідальну роботу, якщо ви вирішили купити компанію або ж, якщо вам терміново потрібна реєстрація ТОВ Україна.

Маючи в помічниках” Прометей Консалтинг«, вам не доведеться довгий час виставляти оголошення» куплю підприємство ” або ж шукати, де реєстрація підприємця здійснюється максимально швидко. З нашою компанією ви завжди будете впевненими в якості виконаної роботи.

Ми пропонуємо своїм клієнтам комплексний супровід бізнесу, а не застарілу банальну реєстрацію. Ми допоможемо будь-якому підприємцю правильно запустити бізнес, показавши всі підводні камені реєстрації і провівши масштабні роботи по всіх юридичних моментах.

Чому вигідно працювати з компанією”Прометей Консалтинг”?

Ми розуміємо, наскільки важливо для діяльної людини отримати професіонала в допомогу при вирішенні основних для підприємства моментів, від яких буде залежати його майбутня діяльність і конкурентоспроможність. Купити фірму з відмінними показниками, насправді, не так вже й легко, якщо не розбираєшся в нюансах. Досить багато молодих підприємців попадається на вудку недобросовісних «бізнесменів» основним заробітком, для яких є продаж компаній з сумнівним минулим. Ми ж пропонуємо послуги справжніх фахівців, які допоможуть купити ТОВ максимально швидко і вигідно без випливають згодом проблем.

Компанія” Прометей Консалтинг ” успішно працює вже давно над проведенням якнайшвидшого ліцензування, що важливо в підприємницькій діяльності. Цілий комплекс заходів здійснюють наші співробітники, щоб ліцензійна діяльність компанії проводилася відповідно всіх існуючих норм і вимог. У разі необхідності, моментально проводиться анулювання ліцензії або навіть ліквідація підприємства. Наші юристи справляються з поставленими завданнями максимально швидко, закрити ФОП (СПД) їм не складе труднощів, а юридична консультація, надана абсолютно безкоштовно, допоможе кмітливому бізнесменові швидко відшукати вихід з ситуації, що склалася.

На які моменти потрібно звертати увагу при ліцензуванні?

Якщо торкнутися ліцензування глибше, то можна виділити основні моменти його проведення:

згуртованість економічного простору в не залежності від того, на якій території країни воно діє;

всі види діяльності будуть законодавчо закріплені, що допоможе здійснити контроль і облік;

ліцензування необхідно для того, щоб був витриманий єдиний порядок в діяльності підприємств, які працюють на території країни і так далі.

Головне, на що ми звертаємо увагу – це законність і відкритість при ліцензуванні, всі юридичні послуги ми надаємо на вищому рівні і без зайвих для вас витрат. Одеса, Київ, Харків та інші міста будуть максимально охоплені увагою наших фахівців. І, якщо на вашому підприємстві відбувається зміна директора або ж вас цікавить якнайшвидша реєстрація змін в документації, то при вирішенні цих питань ви можете повністю покластися на наших юристів.

Компанія “Прометей Консалтинг” піклується про те, щоб клієнт отримував задоволення від роботи зі справжніми фахівцями. Тому статутні документи готуються максимально швидко, реєстрація юридичних осіб здійснюється, що називається, без сучка і задирки в самі найкоротші терміни, та й з видами діяльності, в разі необхідності, клієнту завжди допоможуть визначитися наші професіонали з великим досвідом роботи в цій сфері.

Чим компанія “Прометей Консалтинг” може похвалитися?

Ми розуміємо, що будь-якому підприємцю важливо правильно вибрати для себе систему оподаткування. Тому надаємо своїм клієнтам кращих сертифікованих аудиторів, які можуть допомогти швидко розібратися в схемах початкового фінансування і в особливостях сплати податків.

Юридична реєстрація-це наш коник. Всі поставлені перед нашими фахівцями завдання виконуються максимально швидко за рахунок багаторічного досвіду роботи. Вартість реєстрації, при цьому, особливо приваблива за нинішніми часами, так як ми намагаємося постійно моніторити ринок, і виставляти адекватні ціни на послуги, що надаються.

Працюючи на території всієї України, наша компанія з кожним днем завойовує все більше довіри у бізнесменів. Бажаючи заробити більше, багато дієздатні люди вдаються саме до державної реєстрації підприємців. У цьому випадку вони погоджуються з нормами закону, які, так чи інакше, впливають на підприємницьку діяльність, регулюючи її в рамках певної країни.

Як можна швидко і без проблем пройти реєстрацію організаційно-правових форм підприємств?

Реєстрація ФОП як і закриття СПД обов’язково проходить кілька етапів. Перш за все, потрібно подати заявку реєстратору, потім вибрати для себе самостійно відповідний вид оподаткування, що часто призводить звичайної людини в замішання. Якщо ж вдатися в цих моментах до допомоги фахівця компанії “Прометей Консалтинг”, то питання будуть вирішені на вашу користь в лічені хвилини, і укомплектувати документи буде легше.

Щоб максимально швидко почати роботу і не мати в майбутньому проблем з законом, потрібно, щоб Реєстрація СПД проводилася під чуйним керівництвом фахівця нашої компанії, який в цьому питанні є справжнім асом, і зможе довести вам, що реєстрація фіз особи або ж будь-який інший організаційно – правової форми підприємств-це суща дрібниця, який вирішується швидко і з вигодою для клієнта.

Консультація

Замовити послугу