Ксерокопії, за законом, не допоможуть перетворити відомості про юридичну особу в ЄДР.

Юридичний та фінансовий консалтинг > Новини > Ксерокопії, за законом, не допоможуть перетворити відомості про юридичну особу в ЄДР.
Прометей Консалтинг

Ксерокопії, за законом, не допоможуть перетворити відомості про юридичну особу в ЄДР.

Запобігти рейдерським захопленням допоможе закон, що набув нещодавно чинності.

У грудні 13-го числа став дійсним закон під номером 815-8 про реформування Закону «Про державну реєстрацію юридичних та фізичних осіб-підприємців». Зокрема, було піднято питання Про Єдиний державний реєстр і неможливість здійснення його зміни за допомогою підроблених документів.

Нова постанова свідчить про те, що всі дані про юрособу, які є в ЄДР, записуються тільки в тому випадку, коли буде надано оригінал або ж нотаріально завірена копія. Це ж стосується і тих випадків, коли потрібно внести в документи зміни. Ще зовсім недавно виправляти дані, додавати що-небудь в документ можна було на підставі надання ксерокопій. Сьогодні ж такий варіант дій заборонений Законом.

В указі йдеться про те, що всі ділові папери повинні зберігатися в реєстраційній справі. А останнього роду зміни створені з тією метою, щоб унеможливити проведення рейдерських захоплень різного роду компаній за допомогою реформування документів на підставі надання ксерокопій. Завдяки цьому Закону влада сподівається притягнути до відповідальності тих людей, які брали безпосередню участь у підробці документів, щоб поглинути підприємство проти волі його власників.

Консультація

Замовити послугу