Декларація про доходи за 2016 рік подається в новій формі.

Юридичний та фінансовий консалтинг > Новини > Декларація про доходи за 2016 рік подається в новій формі.
Прометей Консалтинг

Декларація про доходи.

Для підприємця дуже важливо завжди бути в курсі всіх подій, які стосуються життєдіяльності його підприємства, навіть якщо воно тільки, так би мовити, в проекті або ж його функціонування знаходиться на завершальному етапі.

У будь-якому випадку, щоб не влетіти з ним в копієчку, потрібно ретельно стежити за новинами, особливо, коли планується введення нового Закону або ж є наміри додати Поправки старим.

Хто повинен беззастережно декларувати свої доходи?

Обов’язкова Декларація доходів стосується, перш за все, тих фізосіб, які користувалися протягом усього року грошовими коштами, що нараховуються в якості заробітної плати або ж будь-яких компенсаційних виплат, згідно з певним договором, підписаним раніше і званим трудовою угодою. Один дуже важливий момент, – обов’язкова декларація може торкнутися тільки тих осіб, загальна річна сума доходів яких перевищує сто двадцять розмірів найменшої заробітної плати, яку встановив закон на перше січня звітного року. У цьому випадку податкова декларація повинна бути подана відповідно до Податкового кодексу, а точніше зі статтею під номером 176.Детальний опис можна вивчити разом з фахівцем, який розбирається в юридичних моментах і може розкрити і донести все людині більш доступною мовою.

Варто зазначити, що існують й інші доходи, які також оподатковуються і нараховуються платнику податку або ж надаються йому особисто, але мають важливу відмінність від згаданих вище і, тому, не включаються до складу загального доходу за рік, що оподатковуватиметься.

Також до осіб, які зобов’язані подавати декларацію, належать і ті, яким зарплату або ж заохочення у грошовому вигляді нараховували особи, які не вважаються податковими агентами (це нерезиденти або ж фізособи, які не мають становища суб’єкта підприємницької діяльності).

Чому при реєстрації юр або ж фізосіб потрібно знати все про прибуткові декларації?

Сьогодні дуже важливо вникати в такі дрібні деталі, як прибуткові декларації, щоб не упустити головного і не переплачувати в результаті. Але не кожному під силу контролювати вихід нових законів, що входить в обов’язки справжнього юриста. Тому реєстрація юр (ТОВ, ПП) і фіз (ФОП) осіб, обов’язково повинна проходити під наглядом професіонала, який зможе пояснити спочатку, хто повинен буде беззастережно декларувати свої доходи, а хто ні.

Ось наприклад, з першого січня цього року здається оновлена форма декларації про отримані доходи за весь період минулого року. Які при цьому використовувати потрібно бланки та інструкції знають тільки фахівці. Тому краще звертатися відразу за допомогою професіоналів.

Прибуткова декларація про майновий стан оновлена наказом Мінфіну України, який підкреслює факт внесення змін до форм декларації.

Оновлений документ матиме тепер зменшений обсяг з мінімальною кількістю додатків. Тобто, з належних раніше чотирьох додатків, присутніми в оновленій декларації будуть лише два додатки: Ф1 і Ф2 (докладніше про них можна дізнатися у юристів нашої компанії). Крім того, зміни торкнулися і порядку розрахунку податкових зобов’язань підприємців (фіз осіб).

Наказ про зміни в декларації набув чинності ще в минулому 2016 році 31 Грудня. А з першого січня 2017 року нова форма декларації вже ввелася в дію. Такого роду декларацію можна здати через Інтернет, зауважує Державна фіскальна служба. Це багато в чому спрощує справу, тим більше, що електронний кабінет, яким тепер буде користуватися платник податків, має відкриту і закриту частину, а значить, власник кабінету може запросто ознайомитися з необхідною інформацією про себе (як платника податків) особисто і плюс переглянути онлайн 10 реєстрів (реєстру платників ПДВ; ЄП і т. д.).

Економія часу з введенням цього закону про зміни в декларації про доходи очевидна. Залишається лише навчитися використовувати запропоновані можливості, що допоможуть вам зробити справжні професіонали.

Консультація

Замовити послугу