Число учасників зборів ТОВ було змінено в меншу сторону Верховною Радою України.

Юридичний та фінансовий консалтинг > Новини > Число учасників зборів ТОВ було змінено в меншу сторону Верховною Радою України.
Прометей Консалтинг

Рішення про зміну кворуму було прийнято для стабільної та безперебійної роботи управлінням ТОВ.

Стаття шістдесята, в якій розписаний Закон України Про господарські товариства була змінена, ВРУ 24 листопада. Зміна торкнулася безпосередньої кількості пайовиків або їх представників для загальних зборів ТОВ, їх стало менше, згідно законопроекту під номером 2757.

Згідно з цим рішенням, загальний збір членів Товариства, яке має обмежену відповідальність, може вважатися право мають що-небудь вирішувати тоді, коли присутні на ньому беруть участь, або ж ті, хто їх представляє, мають в цілому більше п’ятдесяти відсотків голосів, а після прийнятого рішення і більше шістдесяти відсотків.

Інша Кількість голосів може бути визначена, але тільки в тому випадку, якщо установчі документи товариства не мають державної частки в статутному капіталі. Володіти будь-якими повноваженнями збори будуть тільки в тому випадку, якщо зазначені люди, що мають до цього відношення, дійсно будуть на ньому відзначені.

Ракон цей почне діяти з того моменту, коли пройде день його опублікування. Застосовувати статути ТОВ до того моменту, коли вони будуть приведені у відповідність з цим Законом можна, якщо вони не будуть йому суперечити.

Консультація

Замовити послугу